صحبت های دوست بهروز حاجیلو درباره قتل طلبه همدانی

6,404
Fardin.Net
Fardin.Net 3.5 هزاردنبال‌ کننده

این جماعتِ احمق هنوز فکر میکنن رفیقشون بهروز حاجیلو، سیدمصطفی حجازی[صاحب اکانت فیکی که در مورد ازدواج موقت حشدالشعبی توییت زده] رو به قتل رسونده! در صورتیکه اسم ‎#طلبه_همدانی شهید مصطفی قاسمی بوده و اصلا در شبکه های اجتماعی حضور نداشته!

Fardin.Net
Fardin.Net 3.5 هزار دنبال کننده
آریا

آریا

4 ماه پیش
شما اراذل واوباش، کل فضای مجازی وغیرمجازی رو با انواع واقسام کثافت کاریها و بی ناموسی ها به گند کشیده اید انوقت اینجا که رسیده ناموس شناس شده اید؟!
Milad

Milad

4 ماه پیش
بسم الله... خفه شو احمق اصلا اون پیام فیک بوده . برای خودت حرف مفت میزنی تو اگر غیرت داشتی پشت اون قاتل رو نمیگرفتی.
‡M€¥$ĀM‡™

‡M€¥$ĀM‡™

4 ماه پیش
اگه واقعا فتوای اونجوری داده ک خونش حلاله و هیچ فردی حق این گونه اظهارات بی اساسو نداره
alirezasarab

alirezasarab

4 ماه پیش
الوات رو چه به اظهار نظر ...چه به ابراز وجود ...
u_6081688

u_6081688

5 ماه پیش
خدا بیامرزتت داداش بهترین جا از بهشت مال توه کارت نهایت جوانمردی و با غیریتی بوده طرف فتوا داده بگو اگه راست میگید زنای خودتونو ببرید به صیقه در بیارید
u_6077284

u_6077284

5 ماه پیش
ببین عمو، اگر واقعا نمی دونی که تمام این جریان فتوا و صیغه و این چیزا از پایه دروغ بوده، که هیچ، اما اگر قضیه چیز دیگه ست باید بگم که از کی تا حالا اراذل و اوباش پرچم دار حفظ ناموس شدن؟ کسانی که کارشون جنایت و کسافت کاریه رو چه به این حرفا؟ زده یک آدم بی گناه رو کشته و بچه هاش رو یتیم کرده حالا تو می گی از مرگ نمی ترسی؟ اگه می خوای راه اون بابای جنایتکار رو ادامه بدی بدون که جهنم هم برای تو جا داره و هم برای اون یارو. دست از پا خطا کنی مأموران حفظ امنیت کشور ، تو رو هم می فرستند به درک.