۶ کارگردانی که کار با آنها دیوانگی است

34,282
هفدانگ
هفدانگ 9.5 هزاردنبال‌ کننده

تاریخ سینما پر از فیلمسازهای وسواسی، سخت گیر و گاهی اوقات کاملاً دیوانه است. وبسایت watchmojo به معرفی ۱۰ فیلمسازی پرداخته که کار کردن با آن ها بسیار دشوار است. هفدانگ در این ویدئو به شش کارگردان از این لیست ده نفره پرداخته است. www.hafdang.com

هفدانگ
هفدانگ 9.5 هزار دنبال کننده
رهرو ولایت

رهرو ولایت

2 سال پیش
هتاکی و توهین و افترا روش برخورد نئولیبرال با هر نوع انتقاد کوچک است نمونه آن در پیام های پائین قابل مشاهده است
نملة

نملة

2 سال پیش
بنده خدا آتش به اختیار یه حرف زد همتون سوختین ریختین سرش. بعضی ویدیو ها رو توی آدارات دیدم که سگ های وحشی میریزن سر یه حیوون گیاه خواری و زنده زنده پارش میکنن. یه جوری گاز میگیرن که انگار کینه عمیقی نسبت به خیوونی دارن که یه عمری گیاه خوار بوده.
iNAGHD.ir

iNAGHD.ir

2 سال پیش
در ضمن ویدیوهای WatchMojo خیلی عالی هستند و به بالارفتن اطلاعات سینمایی خیلی کمک میکنن. پیشنهاد میکنم بیشتر دوبله کنید ویدیوهاشونو. لایک:)
iNAGHD.ir

iNAGHD.ir

2 سال پیش
آتش به اختیار جان، ای دوست تیغ به دست. اینکار رو بدون این اسم هم میتونی انجام بدی، یک نظر بد تو این عبارت "آتش به اختیار" را خراب می کنه. گرچه نظرت خیلی هم بیراه نیست، اینو باید قبول کرد که اکثر کارگردان ها یهودی نیستند ولی تو این هالیوود خیلی از این کارگردان های بزرگ ادای دینشون رو به یهود (منظورم نژادی نیست و کابالا باورهاشونو میگم) کامل کردند، زمانی که همین کوبریک و اسپیلبرگ هر دو داشتند روی به تصویر کشیدن ماجرای هولوکاست کار میکردن رو فراموش نکنید، البته که هیچ فیلمی ساخته نشده که یهود رو بد به تصویر بکشه و تا دلتون بخواد دفاعیه براش صادر کردن و تاریخچه اسکار و تاریخچه هالیوود پر از اینجور آثار هست
u_2300374

u_2300374

2 سال پیش
بعدشم داره درباره کارگردانیشون حرف میزنه.
u_2300374

u_2300374

2 سال پیش
ببخشیدآتش به اختیارجان که برا اونابرهنگی عیب نداره.
حسین

حسین

2 سال پیش
آتش به اختیار کمی تحقیق بد نیست. هیچکاک مسیحی کاتولیک بوده. جیمز کامرون و هرزوگ ناباور به خدا. استنلی کوبریک خداباور بدون مذهب. کاپولا هم در خانوادهٔ مسیحی کاتولیک به دنیا اومده. تنها دیوید اوراسل احتمال یهودی بودنش هست. آتش به اختیار تحقیق تحقیق تحقیق کمی بد نیست. کمی تحقیق بد نیست.