حرف عجیب آملی لاریجانی!!

2,470
هم جای تعجبه و هم تاسف که رییس قوه ی قضاییه این قدر اطلاعاتش در مورد قانون اساسی کم باشه!!

aliapa110

2 سال پیش
سلام دوستان برید توی مسابقه زومیت شرکت کنید گلکسی نوت 8 برنده شید yon.ir/Note8Quiz

محمد مسعود مکی

3 سال پیش
وقتی رییس این قوه حقوق دان نباشد چنین خواهد شد!

همایون

4 سال پیش
بله فرمایش شما صحیح هست. عوام مردم چون هیچی از مسائل تخصصی حقوق سر در نمیارن بهتر هست کار را به دست کاردان بسپارند و از اظهار نظر های غیر کارشناسی و ایرادهای عوامانه بر رئیس یکی از قوای سه گانه که متولی تمام وکلا و قضات و حقوقدانهای کشور هست پرهیز کنند و از این کلیپهای تخریبی و اظهارنظرهای خلاف قانون اجتناب کنند و نگویند نظارت بر رهبری در قانون آمده است.
یا فاطمه ی زهرا (س) ممنون از توهینت!مثل اینه که من جلوی ده تا دکتر در مورد تکواندو حرف بزنم بعد بگم شما بی سوادید.این حرف ها رو اصلا نباید در یک رسانه ی عمومی بزنن.نظارت بر رهبر در قانون هست،اگه نباشه،کشور ما دیگه اسلامی نیس.

همایون

5 سال پیش
... وارد صحنه میشه که شش سال پیش با رمز تقلب فتنه کردند و امسال با رمز نظارت بر رهبری و شورایی شدن رهبری میخوان فتنه کنن ، در چنین شرایطی انصاف نیست که ایشون هم از فتنه گران و منافقین مورد عتاب واقع بشه هم از طرف خودی ها. قطعا ایشون در عرصه ی حقدودانی بهتر از ماست و حواسش هست که چه در قانون آمده چه نیامده. اگر تفسیر قانون اینقدر راحت بود که نیازی به وکیل و قاضی نبود.
یا فاطمه ی زهرا (س) به نظر من هر شهروند عادی این صحبت رو بشنوه، برداشتش اینه که رهبر هر کاری می تواند بکند بدون این که کسی بر رفتار و گفتارش نظارت کند و از او پاسخ بخواهد! که این کاملا بر خلاف سیستم نظام جمهوری اسلامی ایرانه.

همایون

5 سال پیش
بنظر بنده از اول بخاطر اینکه با اصطلاحات حقوقی آشنا نیستیم دچار سو فهم درباره ی نظارت شدیم وگرنه منظور ایشون از اول همین بود. در قانون اساسی بعضی جاها نظارت آمده و بعضی جاها نیامده و نظارت با این مثال شما (تمیز بودن صورت) کاملا متفاوت هست. در همین مثال شما اگر وظیفه ی من احراز تمیز بودن باشه نگاه به صورت کفایت میکنه ولی اگر وظیفه ی من نظارت بر صورت باشه از نظر حقوقی یعنی من دائم باید پایش و بازرسی و نظارت داشته باشم و حتی حق بازجویی از شما در رابطه با وضعیت صورت را دارم ! بنابر این اصطلاحات حقوقی مانند نظارت رو نباید با آنچه در ادبیات عوام از نظارت فهمیده میشه قاطی کنیم و یک مجتهد شیعه که راس قوه قضاییه هست و برخورد با مفسدین دانه درشت رو انجام میده و از طرف همین مفسدین و اقازاده ها انواع توهین ها و تخریب ها به سمت ایشون انجام میشه و بعد در دفاع از ولی فقیه در مقابل فتنه گرانی وارد صحنه میشه که شش سال پیش با رمز تقلب فتنه کردند و امسال با رمز نظارت بر رهبری و شورایی شدن رهبری میخوان فتنه کنن ، در چنین شرایطی انصاف نیست که ایشون هم از فتنه گران و منافقین مورد عتاب واقع بشه هم از طرف خودی ها. قطعا ایشون در عرصه ی حقدودانی بهتر از ماست و حواسش هست که چه در قانون آمده چه نیامده. اگر تفسیر قانون اینقدر راحت بود که نیازی به وکیل و قاضی نبود.
یا فاطمه ی زهرا (س) سلام همایون جان.ببخش که دیر جواب می دم، درگیر امتحانا بودم! نظرت محترمه.من با اصطلاحات تخصصی حقوقی آشنا نیستم ولی وقتی یک همچین موضوع مهمی رو توی رسانه ی عمومی مطرح می کنن و توضیح خاصی نمی دن،نباید انتظار داشته باشیم که عموم مردم برداشت اشتباه نکنن.

همایون

5 سال پیش
http://www.mashreghnews.ir/fa/news/511832

همایون

5 سال پیش
سلام مجدد. یه لینک از سایت مشرق در نظر بعدی میگذارم براتون ، وسطای مطلب یه تیتر قرمز هست با این عنوان : برخی توهمات خود را در قالب نقد مطرح میکنند . مطالبی که ذیل این تیتر اومده رو کامل تا آخر بخونید اگر باز هم اشکال دیگری در رابطه با نظارت بر رهبری باقی موند بفرمایید.
یا فاطمه ی زهرا (س) سلام همایون جان.لطف کردی.خوندمش.به نظر من ایشون عقب نشینی کرده و قبول کرده که در قانون اساسی نظارت بر رهبر وجود داره.قضیه ساده اس:من نمی تونم به تو بگم بدون این که به من نگاه کنی،بگو صورتم تمیزه یا کثیف!!
pixel