کتک زدن و سوزاندن فرخنده دختر افغان

113,180
مهدی
مهدی 28 دنبال‌ کننده
113,180 بازدید
اشتراک گذاری
گزارش تخلف

فرخنده بعد از مجادله با یک روحانی که نویسنده ی تعویذ(بلاگردان) بود متهم به سوزاندن قرآن شد و توسط عده ای از ارازل و اوباش متعصب با پشتیبانی این روحانی و همچنین بی تفاوتی پلیس افغانستان با چوب و چماق مضروب شد، لگد خورد، با اتومبیل زیر گرفته شد و بعد جسد او در خیابان با اتومبیل کشانده شد و بعد به آتش کشیده شد. او معتقد بود چرا زنان از سوی این روحانی تشویق به اتلاف پولشان برای خرید بلاگردان می شوند.

مهدی
مهدی 28 دنبال کننده
ترتیب نمایش
a.sh5714

a.sh5714

2 سال پیش
اروپاییان بابومیان امریکا،رفتارحیوان وارباسیاه پوستان «چه درگذشته وچه درحال»ودراینترنت بگردبدترازاین صحنه باشکنجه وسوزاندن سرهیچ وپوچ رودرامریکامیبینی ،جنایات امریکا درافغانستان واسراءیل درفلستطین و قص علی هذا.. اسیدپاشی هم که قصاص هست وحق(که البته عفووگذشت بهتراست بسیار...) ولی تماشاکردنش اشتباه است. وقمه زنی هم ازروی جهالت وهوای نفسانی افراداست وبه دین هیچ ربطی ندارد.
a.sh5714

a.sh5714

2 سال پیش
باسلام کسانی که این جنایت رومرتکب شدن،مسلمان نیست وفقط نام اسلام رایدک میکشند والبته افرادبی خرداین موضوع رابه اسلام ربط می دهند. ودگراینکه اسلام دین عدل است وبایدهرحکمی بوسیله یک قاضی ویاعالم مسلط به احکام تشخیص داده شود وهیچ جای احکام الهی چنین مجوزی داده نشده است. واماجواب کسی که عارض شده بودبه اعدام واسیدپاشی وقمه زنی دوست عزیز وقتی تخصص رونداری یاازفرداگاهی سوال کن یااصلا حرفت رومطرح نکن که دونفرنااگاه دیگه هم باخودت همراه کنی. 1.اسلام حق قصاص راداده است(یعنی هرچه کرده اندمقابله به مثل شود«والبته عفووبخشش که...»بستگی به اولیاء دم دارد)واعدام یک مقبله به مثل باظاهری متفاوت است؛زیرانمیشودهرروشی راتکرارکردومرگ کافی است ویک روش بدون زجراست)وتماشای حکم اعدام به حماقت افرادبستگی داردنه اسلام ودر*ممالک شرقی وغربی*هم بدترازاین جهالت هاوجودداشته ودارد: درقدیم تر:رفتاروحشیانه اروپاییان بابومیان
sajjadd1888

sajjadd1888

2 سال پیش
افغانیا به ما توهین میکنن اما بعضی ازایرانی ها همینجا..عذرخواهی میکنن اگرجنگ بشه.به والا شما ها کشورخود را به دشمن میفروشید.
sajjadd1888

sajjadd1888

2 سال پیش
اون هایی که ازاین جنایت دفاع میکن،مولویی را مال خودشون میدونن هههه.بعد جنایت ها تجاوزهایشان را درایران ببینید بخونید وشرح دهید..ما جنگیدیم درامان باشیم مقابل بیگانه.اما بیگانه به حریم خصوصی ما تجاوز میکنن..من نه تنها بیگانه افغانی بلکه هربیگانه ای که درایرانم جنایت کند برناموس مال.شغل ما..اینگونه خواهم بود...
sajjadd1888

sajjadd1888

2 سال پیش
الان حرفای شما درخصوص این فیلم وحشت ناک چه ربطی به ایران ایرانی داره؟؟اینجا جنایت شده شما دم ازوطن فروشی خیانت به خود وکشورت میزنی؟
sajjadd1888

sajjadd1888

2 سال پیش
علی خان درست حرف بزن اینجا بحث چیه؟درضمن انقده برای کشورت ملت خودت خاعن وخیانت کار ووطن فروش نباش
sajjadd1888

sajjadd1888

2 سال پیش
چه احمقی گفته مولوی افغانی جنایت کارکثیف؟؟؟؟؟؟
ابوالفضل

ابوالفضل

3 سال پیش
اعصابم خرد شد
هاتبرگ

هاتبرگ

3 سال پیش
افغانستان کشوری با تمدن و مردمی بزرگ بوده که آدمایی مثل مولوی رو پرورش داده باید دید چه چیز مشترکی بین مسلمانها هست که از بعضی از اونا اینچنین حیواناتی بیرون میاد، آیا برداشت نادرست از دین باعث این وحشی گریا می شه پس چرا تو ممالک غربی و شرغی اینطور چیزا نیست.ضمنا ما ایرانیا هم دست کمی از این جماعت عقب افتاده نداریم برای تماشای اعدام میریم، اسید می پاشیم گشت ارشاد داریم تو عاشورا قمه هم میزنیم. پس فاصله زیادی با افغان جماعت نداریم. تا زمانی که عقلمونو بکار نگیریم همه از یه قماشیم.
هاتبرگ

هاتبرگ

3 سال پیش
انسانیت از این کار شرمسار شدف دین از این کار شرمسار شد حتی خدا هم از این کار شرمسار شد. این لکه ننگی برای همه ما مسلمانهاست.
نمایش بیشتر دیدگاه ها