در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...
برنامه تلسکوپ (9 ویدیو)
9 / 1
جذابیت های دنیای رنگارنگ پرندگان در «تلسکوپ»

جذابیت های دنیای رنگارنگ پرندگان در «تلسکوپ»

5,764
در قسمت پنجم «تلسکوپ»، سر به هواتر از پیش، از پرندگانی حرف می زنیم که همیشه اطراف ما هستند و اغلب به چشم نمی آیند. اگر فکر می کنید زندگی پرنده ها جذابیتی ندارد و نمی شود از پرنده نگری لذت برد، پیشنهاد می کنیم «تلسکوپ» را ببینید. برای آشنایی بیشتر با پرند ه ها و شرکت در تورهای پرنده نگری، می توانید به نشانی www.telescope.ir مراجعه کنید. امیدواریم با «تلسکوپ» از دیدن دنیا لذت ببرید.
دیدگاه‌ها
  1. امروز مجدد و با حوصله این قسمت رو دیدم، بدون اغراق تلسکوپ یک برنامه تمام عیاره، دکوراسیون بسیار مناسب و خوب، مجریانی که واضحه قلبا اجرا میکنن، کارشناسانی که نه تخصصشون که باورشون رو تشریح میکنن و نکته ریز اینکه تو هر قسمت از المان های مرتبط استفاده میشه، مثلا این قسمت، دوربین ، لباس، فیلم و ... . تلسکوپ تنها برنامه ایه که دیدم و نتونستم ایرادی درس ببینم، همه چیز ایده آل.
    1. ممنون از نظرتون. خوشحالیم که رضایت شما رو جلب کردیم. حمایت شما مخاطبین عزیز باعث دلگرمی ما می شه. موفق باشید
  2. تلکوپ یک تا چهار رو چطور میتونیم ببینیم؟! تو کانال نیستن، این برنامه (جذابیتهای رنگارنگ پرندگان) و بعد (زمین زیر پای روباتها) شمار 5 و 6 هستن؟ ضمنا تشکر فراوان بابت این برنامه بی نقص و مفیدی که ارائه کردید، موفق باشید
    1. سلام دوست عزیز. ممنون از لطف شما. بله پرندگان قسمت ۵ و روباتها قسمت ۶ هستند. قسمتهای یک تا چهار هم بنا به دلایلی حذف شدند اما به زودی دوباره آپلود خواهند شد.