در نقد «دکتری که خواننده شد»: پولدار باش، لبخند بزن و ابتذال بفروش!

17,847

سر و کلهٔ مسعود صابری با عناوینی مثل «جراحی که خواننده شد» و «دکترِ خواننده» به یک باره همه جا پیدا شد. از بیلبوردهای کنسرتش در اتوبان های تهران تا حضورش در برنامه های تلویزیونی. پدیدهٔ مسعود صابری در ادامهٔ روند خواننده های یک شبهٔ موسیقی پاپ سر برآورده و تا چند وقت دیگر هم فراموش خواهد شد. اما روند خواننده های یک شبهٔ مبتذل انگار هنوز ادامه دارد. ویدیوی هفدانگ، «در نقد پدیدهٔ مسعود صابری» را تماشا کنید. www.hafdang.com

هفدانگ
هفدانگ 9 هزار دنبال کننده
MRo_oKERMIT

MRo_oKERMIT

5 ماه پیش
مهم ترین و یکی از اصلی ترین راز موقیت این هست که بتونه فرد خواننده مخاطب خودشو جذب کنه . و اینکه خیلی از خواننده ها هست که از زمان بسیار دور نامشون جاویدان شده و پایدار اند . و یکی از نکات مثبت این فیلم هم اگر قرار باشه بگم از نظر من آره صدا و سیما باید از خواننده های سنتی دعوت کنه .
آرام باش

آرام باش

5 ماه پیش
برداشت درستی کردین از موضوع ، فقط من نظرم این هست که در نهایت خود مردم باید سره رو از ناسره تشخیص بدن ، وقتی این افراد به ظاهر هنرمند دارای اقبال عمومی هستند خب صدا و سیما نمیتونه بی تفاوت از کنارشون بگذره ، صدا و سیما هم میاد این وسط از اسم اونا واسه خودش بیننده جمع میکنه ، نمیشه گفت مسئولین صدا و سیما متوجه نیستن که داستان پشت پرده چیه ، قطعاً میدونن ولی اونا نمیتونن با سلیقه مردم مبارزه کنن .
investment

investment

5 ماه پیش
البته صدای خوبی دارند ایشون