گوگل فرم ، ساخت پرسشنامه و آزمون آنلاین 3- قسمت سوم ساخت یک پرسشنامه

22,625
چگونه یک پرسشنامه آنلاین درست کنیم؟ به کمک گوگل فرم یک پرسشنامه فرضی برای بررسی میزان رضایت والدین از درس خواندن فرزندانشان در خانه می سازیم. این پرسشنامه می تواند یک پرسشنامه جدی ارشد یا دکتری هم باشد. سایر قسمت های ساخت پرسشنامه و آزمون آنلاین را می توانید در همینجا ببینید.
ترتیب نمایش

u_9875004

1 هفته پیش
شما چه درسی را بیشتر دوست دارید ؟
حسین حجاریان رویتRevit

Teacher_74

2 ماه پیش
سلام چطور میتونم زبانشو تو گوشی فارسی کنم؟
حسین حجاریان سلام. یا تنظیمات گوشی را روی فارسی قرار دهید یا در تنظیمات گوگل زبان خود را فارسی انتخاب کنید.

adib

3 ماه پیش
سلام جناب حجاریان. خیلی جالب بود. استفاده کردم. ساده، خلاصه، مفید. سوالی داشتم. چطور می‌توانیم این پرسشنامه را داخل واتس آپ بگذاریم؟ اصلاً شدنی است؟
حسین حجاریان سلام. اگر منظورتون اینه که داخل خود واتساپ قرار بگیره، خیر آزمون داخل واتساپ قرار نمی گیره. ولی من هر روز که کلاس دارم هم لینک حضور و غیاب و هم لینک آزمون یا امتحانی رو که دارم برای شاگردام توی واتساپ میفرستم و اونها با زدن روی لینک به فرم میرن و پاسخ میدن

u_8906456

4 ماه پیش
سلام وقت بخیر آیا می توان تست های شخصیت شناسی مثل MBTI که نیاز به تفسیر از روی گزین های انتخابی هر فرد بصورت جداگانه را دارد با گوگل فرم طراحی کرد؟
حسین حجاریان اگر منظورتان تحلیل خودکار توسط هوش مصنوعی و ارائه پاسخ نهایی به آزمون دهنده است فکر نمیکنم بشود، یا بهتر است بگویم من بلد نیستم.

u_8906456

4 ماه پیش
سلام آیا در گوگل فرم میشه تست هایی مثل MBTI که بر اساس پاسخ ها تفسیر میشه و حالت نظر سنجی نداره را پیاده سازی کرد و به خود فرد نمایش دهد؟ ممنون
حسین حجاریان فکر نمی کنم شدنی باشد. خود فرم چنین امکانی ندارد یا من بلد نیستم.

2256ALi

8 ماه پیش
سلام آقا خسته نباشید ببخشید چطور جواب صحیح یک سوال رو مشخص کنیم
حسین حجاریان فیلم شماره 6 را ببینید. کامل توضیح داده شده .

u_8075908

8 ماه پیش
سلام آقای حجاریان مادر من معلم هستند من براشون یه امتحان ساختم میخواستم بدونم چجور ی میشه برای یه سوال نمره اعشاری انتخاب کرد تورو خدا بگید
حسین حجاریان سلام. برای سوالات نمیشه نمره اعشاری در نظر گرفت می تونید ضریب به نمره بدید. مثلا امتحان رو از ۸۰ نمره بگیرید. هر ۴ نمره رو معادل ۱ و هر ۱ نمره معادل ۲۵ صدم خواهد شد. در نهایت نمره نهایی هر دانش آموز رو تقسیم به ۴ می کنید.

u_3645502

9 ماه پیش
سلام آقای حجازیان. من خیلی استفاده کردم از این 8 کلیپ شما. اما سوالی دارم. چگونه میشود فرم درست شده را طوری تغییر داد که در زمان انتشار، آیتم ها و سوالات راست چین باشند و اعداد به فارسی نمایش داده شده و به فارسی هم قابل درج باشند.؟
حسین حجاریان تنظیمات بر اساس گوشی یا سیستم دریافت کننده است و شما نمی توانید آنها را تنظیم کنید

muhamadazadegan

9 ماه پیش
سلام ممنون آقای حجاریان بسیار مفید بود
حسین حجاریان سلام. لطف دارید.

Ali

9 ماه پیش
سلام ممنون از این کلیپ های خوبتون.یک سوال داشتم چگونه میشود مشاهد کرد که چه کسی چه چیزی پاسخ داده است؟ ممنون میشم پاسخ بدهید.
حسین حجاریان در قسمت پاسخ ها بخش پاسخ های فردی می توان به پاسخ هر فرد دسترسی داشت. در بقیه فیلم ها این موضوع آموزش داده شده است.
نمایش بیشتر دیدگاه ها
pixel