گوگل فرم ، ساخت پرسشنامه و آزمون آنلاین 3- قسمت سوم ساخت یک پرسشنامه

14,186
چگونه یک پرسشنامه آنلاین درست کنیم؟ به کمک گوگل فرم یک پرسشنامه فرضی برای بررسی میزان رضایت والدین از درس خواندن فرزندانشان در خانه می سازیم. این پرسشنامه می تواند یک پرسشنامه جدی ارشد یا دکتری هم باشد. سایر قسمت های ساخت پرسشنامه و آزمون آنلاین را می توانید در همینجا ببینید.

2256ALi

3 هفته پیش
سلام آقا خسته نباشید ببخشید چطور جواب صحیح یک سوال رو مشخص کنیم
حسین حجاریان فیلم شماره 6 را ببینید. کامل توضیح داده شده .

u_8075908

1 ماه پیش
سلام آقای حجاریان مادر من معلم هستند من براشون یه امتحان ساختم میخواستم بدونم چجور ی میشه برای یه سوال نمره اعشاری انتخاب کرد تورو خدا بگید
حسین حجاریان سلام. برای سوالات نمیشه نمره اعشاری در نظر گرفت می تونید ضریب به نمره بدید. مثلا امتحان رو از ۸۰ نمره بگیرید. هر ۴ نمره رو معادل ۱ و هر ۱ نمره معادل ۲۵ صدم خواهد شد. در نهایت نمره نهایی هر دانش آموز رو تقسیم به ۴ می کنید.

u_3645502

1 ماه پیش
سلام آقای حجازیان. من خیلی استفاده کردم از این 8 کلیپ شما. اما سوالی دارم. چگونه میشود فرم درست شده را طوری تغییر داد که در زمان انتشار، آیتم ها و سوالات راست چین باشند و اعداد به فارسی نمایش داده شده و به فارسی هم قابل درج باشند.؟
حسین حجاریان تنظیمات بر اساس گوشی یا سیستم دریافت کننده است و شما نمی توانید آنها را تنظیم کنید

muhamadazadegan

2 ماه پیش
سلام ممنون آقای حجاریان بسیار مفید بود
حسین حجاریان سلام. لطف دارید.

Ali

2 ماه پیش
سلام ممنون از این کلیپ های خوبتون.یک سوال داشتم چگونه میشود مشاهد کرد که چه کسی چه چیزی پاسخ داده است؟ ممنون میشم پاسخ بدهید.
حسین حجاریان در قسمت پاسخ ها بخش پاسخ های فردی می توان به پاسخ هر فرد دسترسی داشت. در بقیه فیلم ها این موضوع آموزش داده شده است.

u_7729520

2 ماه پیش
سلام و با تشکر از کلیپ های آموزشی مفید شما ... اگه ممکنه بفرمایید برای پاسخ دهی ، دانش آموزان هم باید اکانت جی میل داشته باشند ؟
حسین حجاریان اگر گزینه محدود به یک پاسخ رو بزنید، گوگل برای شناسایی افراد ازشون جی میل میخواد. در غیر این صورت نیازی نیست اکانت داشته باشند.

mjp97

3 ماه پیش
باسلام و وقت به خیر . خیلی ممنون بابت کلیپ های عالیتون درباره ی فرم گوگل . خیلی رسا و منظم ارائه شده بود . یک سوالی هم داشتم این بود که میتونیم کاری بکنیم که یک سوال هم کرکره ای باشه هم تایید شده؟؟
حسین حجاریان سلام. با تشکر از شما. فکر نمی کنم چنین امکانی وجود داشته باشه
pixel