توییتشر 3 - رضاشاه پیدا شد، تلگرام گم شد

83,050

کشف مومیایی رضاشاه در عملیات حفر تلگرام

توییتشر
توییتشر 3.6 هزار دنبال کننده
ترتیب نمایش
zara

zara

1 هفته پیش
جناب ذهن باز،واگذاری بحرین و رود هیرمند و ترویج فحشا وشکنجه ی جوانان ایرانی وآزادی بیان مثال زدنی و کلا 2 درصد دانشگاهی و... از فضائل آن شاه کبیر می باشد.ضمنا از حکومت کوروش فقط جشن چندین میلیاردی بدون حضور مردم عادی در تخت جمشید دیده شد وکوروش آسوده بخواب که ما تنهایی مردم رو****!
u_7560924

u_7560924

1 هفته پیش
رضا شاه روحت شاد اوج ایران در اون دوره بود الان چی
u_5340795

u_5340795

1 ماه پیش
اخه رضا شاه ارزش داشت براش برنانه بسازی جاجو؟!
بیداری اندیشه

بیداری اندیشه

9 ماه پیش
خوشم اومد رضا پالان رو با خاک یکسان کردی
Yj

Yj

9 ماه پیش
اسنتداپ با چاشنی سیاست ❤
Mahdi

Mahdi

9 ماه پیش
لعنت بر پهلوی
payam

payam

10 ماه پیش
.
ذهن باز

ذهن باز

11 ماه پیش
اگر بعد از مطالعه عمقی این کارها هنوز نسبت به این دو پادشاه بی احترامی می کنی مجبورم همان جمله معروف پیغمبر را بگویم که می گوید: حضرت محمد (ص): می فرماید قَلبٌ لَیسَ فیهِ شَى ءٌ مِنَ الحِكمَةِ كَبَیتٍ خَرِبٍ فَتَعَلَّموا وَعَلِّموا وَتَفَقَّهوا وَلا تَموتوا جُهّالاً فَإِنَّ اللّه لایَعذِرُ عَلَى الجَهلِ؛ دلى كه در آن حكمت نیست، مانند خانه ویران است، پس بیاموزید و تعلیم دهید، بفهمید و نادان نمیرید. براستى كه خداوند، بهانه اى را براى نادانى نمى پذیرد.
ذهن باز

ذهن باز

11 ماه پیش
ادامه آن: اصلاح قانون انتخابات ایران و اعطا کردن حق رأی به زنان و حقوق برابر سیاسی با مردان که با مخالفت شدید روحانیونی همچون روح الله خمینی همراه بود. روحانیون اعتقاد داشتند تساوی حقوق زن و مرد در تناقض با شرع اسلام می باشد. تغییر مبدأ تاریخ ایران از هجری خورشیدی، به آغاز پادشاهی کوروش بزرگ. افزایش سطح قدرت نظامی ارتش ایران به یکی از نیرومندترین و برترین قدرت های نظامی در خاورمیانه و جهان. تأسیس اوپک (اتحادیه صادرکنندگان نفت) و ریاست بر آن. تأسیس ساواک پس از کودتای ۲۸ مرداد برای سرکوب مخالفین رژیم پهلوی به ویژه کمونیست ها و مذهبیون. تأسیس دانشگاه صنعتی آریامهر (صنعتی شریف)، پلی تکنیک تهران (امیرکبیر)، دانشگاه صنعتی آریامهر اصفهان (دانشگاه صنعتی اصفهان)، دانشگاه ملی ایران (دانشگاه شهید بهشتی)، دانشگاه فرح پهلوی (دانشگاه الزهرا)، دانشگاه پهلوی (دانشگاه شیراز)، دانشگاه جندی شاپور
ذهن باز

ذهن باز

11 ماه پیش
ادامه آن: انجام انقلاب سفید و اصول ۱۹ گانه آن مانند: اصلاحات ارضی و پایان دادن به نظام ارباب رعیتی حاکم در ایران - ملی کردن جنگل ها و مراتع ایران. ملی کردن آب های کشور، این اصل برای گسترش منابع آب و جلوگیری از به هدر رفتن آن و پیدا کردن یک سیاست یکسان در استفاده از منابع آب کشور اعلام شد. سهیم کردن کارگران در سود خالص کارخانه های صنعتی و تولیدی - * تأسیس سپاه بهداشت، سپاه دانش[۵] و سپاه ترویج و آبادانی. تحصیلات رایگان و اجباری برای همگان. تغذیه رایگان برای کودکان خردسال در مدرسه ها و تغذیه رایگان شیرخوارگان تا دو سالگی با مادران. پوشش بیمه های اجتماعی همگانی برای همه ایرانیان. تأسیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای پر کردن خلاء آثار و محصولات فرهنگی برای کودکان و نوجوانان ایران.
نمایش بیشتر دیدگاه ها