روایت متفاوت خامنه‌ای از شب بازداشتش توسط ساواک و رفتار انسانی نیروهای امنیتی!

1,134
omid dana رودست
omid dana رودست 569 دنبال‌ کننده
1,134 بازدید
اشتراک گذاری
گزارش تخلف

برنامه رو دست کاری از امید دانا دوستان و دشمنان برای از دست ندادن ما هر سه یوتیوب رودست را فالو داشته باشید لینک کانال اصلی https://www.youtube.com/omiddana17 لینک کانال دوم https://www.youtube.com/channel/UCMGMl6hTLcPX97SfhFWfzMQ لینک جایگزین https://www.youtube.com/omiddana84 لینک تلگرام رودست https://telegram.me/rodast_omiddana اینستاگرام رودست https://www.instagram.com/omiddana_roodast/ اینستاگرام امید دانا https://www.instagram.com/omiddana/

omid dana رودست
omid dana رودست 569 دنبال کننده
u_6804509

u_6804509

10 ساعت پیش
آقای دانا اینکه نه همه چیز رو سیاه باید دید و نه سفید درست هست. کما اینکه خودتان در خاطرات آقای خامنه ای خواندید که مصطفی داشت نگاه میکرد از پشت پنجره و آنها داشتند پدر را کتک میزدند جلوی چشم بچه اش. و اینکه ما نیز نمی گوییم همه نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی لزوما قانون اسلامی را رعایت میکنند آنها هم انسان و دچار خطا و اشتباه و تفسیر به رای قانون هستند و برای اشتباهات شون هم از آقای خامنه ای اجازه نمی گیرند، پس قصور نیروی امنیتی ربطی به آقای خامنه ای ندارد. و همه نیروهای ساواک رو هم نمیشه گفت رحیم و باشرف. و طبق نظر خودتان تفکر شیعه باعث شده که نه از زندان های ساواک بترسند و نه از مرگ های فجیع ، پس پیروزی انقلاب نه از رحمت و سکوت و مماشات ساواک با زندانیان بود بلکه از نیروی ایمان و سر نترس انقلابی های شیعه بود و ایمان به مقاومت و امیدواری به روزهای روشن پس از سختی ها.
علی

علی

1 هفته پیش
ماموران امنیتی جمهوری اسلامی با وجود محرز بودن جرم شما آیا برای گرفتن اطلاعات از شما به همسرتون متعرض شدند؟ خاطرات زندانی ها رو بخونید تا بفهمید همسر یا دختر یا خواهر زندانی ها رو جلوی چشم اون ها لخت می کردند و کتک می زدند و ... تا مجبورش کنند اعتراف کنه. تطهیر کردن ساواک، نشان از بی انصافی گوینده داره.
ظهور

ظهور

1 هفته پیش
برای این آقا با این تفاسیر و تحلیل های آبکی و بی معنی و سطحی و کلیشه اای و جانبدارانه و متعصبانه و غیرعلمی و غیر مستند و ضدحقیقیت و روانپریشانه و بغض آلود و جاعلانه و جاهلانه و کودکانه و بی سر وته؛ صفتی جز احمق تر از هر احمقی نمی توان نسبت داد! به خیال خودشان خیلی باسواد و تحلیل گر و روشنفکر و سیاستمدار و تاریخ دان و منصف و عالم و علامه اند! دریغ از یک بیت شعر در وصف حال ایشان و بس: آنکس که نداند و نداند که نداند ... در جهل مرکب ابدالدهر بماند. خوش باشی
ظهور

ظهور

1 هفته پیش
بسم رب الشهداء
کوثر 313

کوثر 313

1 هفته پیش
خیلی جالبه! جناب دانا شما میگی کتک خوردی ولی نمیگی چیکار کردی که اینجوری شد. از شاهکارات تو خیابون هم بگو بگو که تو هم کتک میزدی! این یک! دوما واقعا تعجب میکنم از تلاشی که برای تطهیر ساواک میکنی. انگار که خاطرات زندانی های انقلابی ها رو نخوندی! که چطور شخصیت انسانی اینها رو له میکردن. حالا کتک ها بماند. خدا واقعا یه فکری به حالت بکنه!!!!!!