روش نصب اپلیکیشن شبکه پیام

899
سایت مکاتبه 3 دنبال‌ کننده
899 بازدید
با گوشی هوشمند متصل به اینترنت به آدرس اینترنتی www.payam365.com مراجعه نموده، پس از ورود به صفحه اصلی سایت نرم افزار اندروید را دانلود و نصب نمائید. و برای دریافت پیام ها باید از بخش ارسال پیام، مراحل فعالسازی شماره موبایل را انجام داده باشید، که پس از این مرحله می توانید آدرس ایمیل و رمز عبور ورود به سایت را در اپلیکیشن نصب شده وارد نموده تا پیام های متنی و تصویری ارسال شده را دریافت نمایید.

saman125

2 سال پیش
سلام دوستان برید توی مسابقه زومیت شرکت کنید گلکسی نوت 8 برنده شید yon.ir/Note8Quiz

aaaauu115vu16

2 سال پیش
فروش دنبال کننده! بازدید! لایک! و کامنت انبوه در آپارات به همراه تست! برای سفارش به اینستاگرام یا تلگرام ما پیام بفرستید Telegram PV:@aparatchi_pv - Telegram Channel:@ir_aparatchi
filimo
آرسنال : شکست ناپذیران - با روایت عادل فردوسی پور
%88
38 بازی، ۲۶ برد، ۱۲ مساوی و دقیقا صفر باخت. قهرمان فصل ۰۴-۲۰۰۳ لیگ برتر انگلیس، بدون تردید خاص ترین قهرمان تاریخ این لیگ است. آرسنال تحت هدایت آرسن ونگر، به طرزی معجزه آسا یک فصل کامل را بدون حتی یک باخت پشت سر می گذارد و به تنها قهرمان شکست ناپذیر تاریخ لیگ برتر انگلیس تبدیل می شود. مستند آرسنال : شکست ناپذیرها، با روایت عادل فردوسی پور، اتفاقات این فصل به یادماندنی توپچی ها را مرور می کند. از استرس رقابت بر سر قهرمانی، تا لحظات حیاتی در راه حفظ رکورد. ونگر و ستاره هایش از رازهای شکست ناپذیری می گویند.
pixel