پایان یهودیان بین المللی

1,803
رکتور 233 دنبال‌ کننده
1,803 بازدید
رکتور 233 دنبال کننده
ترتیب نمایش

رکتور

4 سال پیش
در سال 1946 یا 1947 استالین به آلمان حمله می کرد.هیتلر با این تصمیم بسیار سخت در زمانی که شوروی هنوز ارتشش رو جمع و جور نکرده بود بعد از نبرد با فنلاند در سال 1939 لطف بزرگی به جامعه بشری کرد و تازه اگر کمک آمریکا و انگلستان به شوروی نبود که شوروی شکست خورده بود.

▣مصطفی

4 سال پیش
خوب شما میگید (رکتور) جناب هیتلر یهودی های بد رو از بین برد ، دلیل حمله به دیگر کشورها چی بود نکنه به دنبال تعقیب یهودی ها به سایر کشورها حمله کرد؟نظر من اینه آلمان پیشرفت کرد ولی به علت فضای کم نیاز به توسعه سرزمینی هم داشت ویا همون تشکیل امپراطوری ، اشتباه کرد به روسیه حمله کرد ، روسها هم از مسکو تا برلین به تعقیب متجاوز پرداختند و آلمان دوباره مثل جنگ جهانی اول دوباره شکست خورد. مشکل هیتلر همین بود که خیلی به خودش مغرور شد وخیال تصرف کشور بزرگی مثل روسیه رو کرد. بله یهودی ها با هیتلر وارد جنگ نشدند ولی روسیه وآمریکا ودیگر کشورها براشون هیتلر رو ساقط کردند و در سال 1948 تونستند با خیال راحت کشور اسرائیل رو تأسیس کردند.
رکتور این قضیه خیلی مفصله.با این حال بطور خلاصه توضیح می دم.نه دوست عزیز.سایر کشور ها به هیتلر اعلان جنگ کردن.غیر آمریکا و شوروی.ربطی به یهودیا نداشت.دلیل جنگ با شوروی هم بخاطر تجهیز شوروی بود.یعنی اگر هیتلر در سال 1941 به شوروی حمله نمی کرد در سال 1946 یا 47 اس

محمد

4 سال پیش
یهودی ها از راه رباخوری ثروتمند میشن لیست ثروتمند ترین خانواده های ایران رو ببینید اکثرا یهودین . این کارهاشون باعث فساد سیستم اقتصادی جهان میشه . نکته ی دوم اینه که یهودی ها اعتقاد دارند از سایر نژاد ها برترن و بقیه برای بردگی اون ها ساخته شدن و خیلی چیزهای دیگه که اینجا جاش نیست گفته بشه هیتلر خواست مردمش رو از کارگری یهودی های ثروتمند نژادپرست نجات بده اما حرف هاش یه جور دیگه منعکس شد
رکتور بهتره به جای گفتن کلمه یهودی ها از یهودیان بین المللی استفاده بشه.یهودیان خوبی بودن که در دستگاه هیتلر و به آلمان خدمت می کردن.

رکتور

5 سال پیش
من با بعضی از کار های هیتلر به کل مخالفم.مثلا برنامه t4 که کشتار معلولان ذهنی بود.به نظر من اونا هم حق زندگی داشتن و با همون مخل بودن برای جامعه حق زنده موندن داشتن.اما ضرر اینا خیلی کمتر از ضرری هست که یهودیا در سال 1918 به آلمان زدن.

رکتور

5 سال پیش
یهودیانی که دخلی در ورسای نداشتن و به آلمان وفادار بودن.تو همه جای دنیا کسایی که به کشور یا حکومت وفادار نیستن رو یا می کشن یا تبعید می کنن.اینشتاین تنها دو ماه بعد از صدراعظمی هیتلر از آلمان می ره.من کشتار شیش میلیون نفر یهودی در اردوگاه های کار رو منکر هستم.در ضمن جمع آوری یهودیان و انداختن اونا در اردوگاه های کار یکی از دلایلش تیفوس بود که یهودیان به دلیل کمبود بهداشت بهش مبتلا شده بودن.من نمی گم کسی کشته نشده.شاید چند صد هزار نفری بوده باشن.در هر صورت من شخصا در مورد کشور خودمون جان آدمی که مخل جامعش هست رو مهم نمی دونم.

پندلتون

5 سال پیش
((همه یهودیان)) یا ((بعضی از یهودیان)) ؟! انیشتین توی ورسای نقش داشت؟! نخیر داداش... یعنی کشته شدن میلیون ها نفر در هولوکاست رو منکر هستی؟! اردوگاه های کار اجباری وجود نداشتن؟!
رکتور جوابت رو بالا می دم

پندلتون

5 سال پیش
((به چه حقی)) میخواست یهودیان رو اخراج کنه؟! چرا با یهودیان گناهکار به صورت ((تک به تک و مورد به مورد)) مقابله نکرد؟!
رکتور یهودیان در آلمان مخصوصا جنگ جهانی اول کارشکنی های زیادی کردن و یکی از عوامل موثر قرارداد ورسای بودن/فکر می کنم همین کارو کرد.چون هیتلر به چندین هزار یهودی گواهی خون آریایی داد.راننده شخصی خود هیتلر یهودی بود.2 تا ژنرال های آلمان یهودی بودن و حتی ارتش یهودی

پندلتون

5 سال پیش
اونجایی که گفت "نابودی نژاد یهود در اروپا"
رکتور نابودی هر چیزی به معنای از بین بردن نیست.هیتلر طی قرار داد هاوارا خیلی از یهودیانی که پول داشتن و انگلیس و آمریکایی که دم از آزادی می زدن قبولشون نکرد رو فرستاد فلسطین.اینه اون جانی که می گفتی.بخوای از این موارد مثال زیاد دارم.

پندلتون

5 سال پیش
اگه برگردان درست باشه جانی بودن هیتلر به اثبات میرسه
رکتور چی؟؟!!!! کجای این حرفا جانی بودن رو ثابت می کنه؟؟!!!!!

سرزمین گسترده ایران

5 سال پیش
عزیزم میدونی چرا نمیخوای در این مورد صحبت کنی ، چون جوابی برای گفتن نداری. تو داری واقعیتی رو که عین روز روشن هست رو برعکس جلوه میدی. یه پیشنهاد دارم بیا نتیجه گیری رو به عهده بازدیدکنندگان بذاریم .
رکتور وقتی کسی مثل شما همچین فکری می کنه از دیگران چه انظاری می شه داشت!!کسی که نمی خواد با دیگران بحث کنه دلیلی بر اینکه جوابی نداره نیست.اینو همیشه یادت باشه.
نمایش بیشتر دیدگاه ها
pixel