در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
بررسی های شخصی عادل طالبی (9 ویدیو)
9 / 2
بررسی وب سایت یکتا نت

بررسی وب سایت یکتا نت

1,514
وب سایت یکتا نت طبق اطلاعات موجود در سایتش، قرار است وب سایتی برای تبلیغات اینترنتی باشد. در این ویدئو دوری در سایت زده شده است و سعی شده است بررسی شود که آیا این وب سایت به شکل درستی تنظیم شده است؟ ایا فرآیند های ارتباط با مشتریان آن به شکل درستی کار می کند؟
1 سال پیش
آموزشی
دیدگاه‌ها
 1. 9 ماه پیش
  درود استاد بررسی بسیار آموزنده ای بود .
  1. سلام. قطعاً من استاد نیستم. و البته خوشحالم که مطالب مطرح شده مورد توجه بوده است.
 2. 9 ماه پیش
  شاید منظورشون رتبه 2000 جهانی بوده. خخخ
  1. این هم ممکن است. البته اگر بیزینس جهانی باشد.
 3. اصلا سایت معتبری نیست و آمارهای داخلی شون هم مشکل دار و شدیداً مسئله داره ما برای مدت کوتاهی باهاشون کار کردیم و بعد از یک هفته فعالیت که تعداد کلیک های ما بالا رفته بود و البته ما معترض شدیم به تعداد بازدیدها که باید 240هزار نمایش تبلیغ حداقل نشان میداد که بالاتر از 60هزار نشون نمی دادن... چون بازدیدهای ما در روز حداقل 30هزار آی پی هست لذا اگه در عدد8 ضرب بشه میشه 240هزا نمایش که منکر کل قضایا شدند و بدون اینکه هزینه های ما را پرداخت کنند گفتند که نمی توانند با ما همکاری کنند...!!! لطفا بقیه همکاران دقت کنند و تامل... حرفهای آقای طالبی بسیار دقیق و متین هستش تشکر
  1. من از این دست نظرات که فرمودید زیاد داشته ام. به نظر می رسد که جایی مشکل جدی وجود دارد.
 4. باسلام خدمت آقای طالبی عزیز ضمن تشکر از توضیحات عالی شما، علت اینکه سایت شما را غیر معتبر معرفی کرده اند را بنده می دانم، در سایت ضیاءالصالحین اگه یه سر بزنید می بینید که در انتهای مطالبش نوشته اند که بخاطر امتناع از پرداخت حق و حقوق ضیاءالصالحین از کاربران خود درخواست کرده که روی تبلیغات آنها کلیک نکنند، و حال علت اینکه شما را رد کرده اند اینه که شما را نمی توانند دور بزنند و نمی توانند سر شما را کلاه بزارند و لذا ما از طرفداران سایت ضیاءالصالحین که با مسئولینشان ارتباط داشتیم اظهار کرده اند که استناداتی دارند که نشان دهنده آمارهای غیرواقعی و دستکاری شده برای نمایش دهندگان و....... را دارند اگه خواستید می تونید از خودشان آن استنادات را بگیرید. ایکاش دوستان ما هم در ضیاءالصالحین قبل از آغاز کار با آنها این ویدئوی شما را می دیدند. بازهم تشکر
  1. من هم نمی دانم واقعا چرا این کار را کردند. البته بعدا تماس گرفتند و عذر خواهی کردند ولی عملا دیگر من هیچ وقت با آنها کار نکردم.
 5. 1 سال پیش
  برای من هم همچین ایمیلی فرستادن اما مجدد ایمیل دیگری فرستادن و در خواست کردن تا قیمت جایگاه های تبلیغاتی رو ارسال کنم.
  1. متاسفانه برخورد اولشان خوب نبود. البته بعدا چند بار تماس گرفتند اما من دیگر آن First Impression و آن برخورد اول و تاثیری که داشت اجازه نداد با این عزیزان همکاری کنم.