15 شایعه کرونایی که نباید جدی بگیرید

65,435

این روزها همه درباره کرونا صحبت می کنند. اما در این میان، شایعات زیادی هم شکل می گیرند که باعث نگرانی و حتی گمراهی افراد می شوند. در این ویدیو تعدادی از این شایعات را بررسی می کنیم و حقایقی را با شما به اشتراک می گذاریم که تا امروز درباره کووید ۱۹ (نام رسمی بیماری ناشی از ویروس کرونا) می دانیم. اخبار و اطلاعات بیشتر درباره کرونا: Chetor.com مجله محبوب زیبایی و سلامت ویتامین چ در اینستاگرام: @vitamine_che

چطور 611 دنبال کننده
ترتیب نمایش

u_7150181

3 هفته پیش
بازم ممنون

u_7150181

3 هفته پیش
ممنون از اطلاع شما

♡Zahrair157 ♡

1 ماه پیش
ممنون

آرنیاس

1 ماه پیش
سلام دنبال شدید. ویدیو قشنگی بود. منو دنبال کنید. به سایتم به آدرس: https://arniyas.com/ سر بزنید و همونجا نظر بزارید. ممنون میشم.

علی

1 ماه پیش
خوب بود. فقط مستحضر باشید که الکل غلیظ بویژه ۹۰ درصد به بالا خاصیت میکروب کشی ندارد. الکل فقط ۶۹ تا ۷۵ درصد است که خاصیت ضد میکروبی دارد. الکل ۹۰ درصد غشا باکتری یا پوسته ویرپس را بلافاصله دناتوره کرده و به یک دژ نفوذناپذیر تبدیل میکند، بگونه ای که باقی الکل امکان نفوذ به یستوپلاسم باکتری یا محفظه ژنوم ویروس را نمی یابد و باکتری یا ویروس میتوانند در شرایط محیطی مناسب، مجددا ترمیم و فعال شوند. اما الکل ۷۰ درصد همزمان با تخریب تدریجی دیواره یا پوسته به داخل باکتری یا ویروس هم راه میآبد.
چطور از اطلاعاتی که دادید متشکریم.

White-Sect Project

1 ماه پیش
بسیار ممنون.

Amir. Gam

1 ماه پیش
مرسی ممنون

MahdiPatrioT

1 ماه پیش
لایک کامنت میذارم چون از ویدیو لذت بردم !
چطور خوشحالیم که برای شما مفید بوده.

$SAINA_QUEEN$

1 ماه پیش
ممنون خیلی آگاه شدم

Elina Unicorn

1 ماه پیش
دنبال شدی
pixel