در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.

پیشبینی آمریکا در مذاکرات هسته ای به وقوع پیوست !!

3,021
قسمتی از سریال 24 تولید سال 2001-2010 آمریکا, لطفا به دیالوگ ها دقت کنین, در این سریال اسم رییس جمهور آتی ایران حسن و جالب اینجاست برادرش هم تو مذاکرات هسته ایه با این تفاوت که اسمش به جای فریدون, فرهاده !! روند مذاکرات شبیه همین بیانیه اخیر لوزان; مثلا توافق برای داشتن تنها 6000 از 50000 سانتروفیوژ مورد نیاز برای راکتور بوشهر اون هم برای داشتن مانور و دکور سیاسی برای پر کردن دهن مردم و منتقدین !!
4 سال پیش
سیاسی
دیدگاه‌ها
 1. تقدیمی داری
  1. فدایی داری
 2. 3 سال پیش
  خیلی ممنونم!
  1. خواهش میکنم
 3. 3 سال پیش
  سلام داداشخوبی؟ هم فدایـــــــی داری هم تقدیمی!! دوتا
  1. سلام داداش :) عالیم ... من آپارات خیلی کم میومدم ولی یه حسی من را کشوند اینحا که پیامت را دیدم ... چقدر دل به دل راه داره :)
 4. 3 سال پیش
  هه ...
 5. 3 سال پیش
  من چقدر با این دولت غریبه شدم.. که اعتماد نمیکنم به او دیگر..... سیگار میکشد و صدای سکوت من جهان را کر میخواست بکند اما دهانم را دوختند...
 6. 3 سال پیش
  ادامه: سعودی ها با پولهای کثیفشون و اسراییل هم با نفوذش در سنا و کنگره, خواستار تضمین شدن منافع آنها در مذاکرات اند و در صحنه دیپلماسی عمومی هم مدام به مرگ میگیرن که ما به تب راضی شویم . از طرفی سیاستمدارهای آمریکایی هم بسیار زیاده طلب هستن و خواسته های آنها تا سرنگونی نظام اسلامی ما حد یقف نخواهد داشت علاوه بر اون تجربه نشان داده آمریکایی ها بسیار بد قول هستن برای نمونه میتوان به توافق بین المللی استارت بین آمریکا و روسیه اشاره کرد و یا توافق و پیمان کیوتو که در همه آنها آمریکایی ها در خصوص قول ها و وعده هایی که به جامعه بین المللی داده بودن دقیقا خلاف آن را عمل کردن همچنین پرونده هسته ای عراق و حمله کردن آمریکا بعد از 7 سال اعتماد سازی صدام حسین و بازرسی های همه جانبه آمریکا از این کشور و بازجویی از دانشمندان آنها به بهانه ساخت سلاح هسته ای میتونه تجربه تاریخی خوبی برای ما باشه .
 7. 3 سال پیش
  بنا بر اعتراف بسیاری از سناتورها و نمایندگان کنگره آمریکا آن ها میخواهند بدون برداشتن تحریم ها درخت صنعت هسته ای ایران را خشک کنند !!! چون آنها میدانند نمیتوانند مثل لیبی درخت هسته ای را یک جا بکنن و تمام پیچ و مهره هایش را باز کنن و بار کشتی ها کنند, میخواهند با پذیرفتن تیم مذاکره کننده بر داشتن یک غنی سازی دکوری و آزمایشگاهی به اهداف بلند مدت خود دست یابند ... هم اکنون در اقصا نقاط جهان 56 راکتور و نیروگاه هسته ای در حال ساخت است و کشوری مثل فرانسه که یک سوم ایران مساحت دارد به تنهایی 59 راکتور و نیروگاه هسته ای را در اختیار دارد و سوخت آنها را نیز تامین میکند این در حالی است که در کشور ما فقط 1 نیروگاه هسته ای 1000 مگاواتی بوشهر وجود دارد که با توجه به مذاکرات اخیر احتمالا ما حتی نمی توانیم یک بیستم سوخت این نیروگاه را تامین کنیم .
 8. 3 سال پیش
  سلام و عرض تبریک؛ "...ویدیوی استثنایی که امروز از برون مرزی صدا و سیما پخش شد، در کانال حیاط..." | سپاس |
  1. سلام و سپاس خدمت دوست و برادر گرامی ام .
 9. 32
  3 سال پیش
  بچه ها پیشنهاد می کنم جعبه سیاه مذاکرات هسته ای رو ببینید
 10. سلام- در جدیدترین نظرسنجی کانالم حتما شرکت کنید. موضوع: انتشار فکت شیت ایرانی
  1. سلام دوست خوبم . ممنون ازت ... نظر سنجی خوبی بود .