در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

غرش شلیک موشک قیام از سیلو -رزمایش جدید سپاه پاسداران

24,643
موشك بالستیك "قیام" به علت عدم وجود بالك، ایران را در زمره كشورهای پیشرفته در صنایع نظامی قرار داده است؛ برد قیام ۸۰۰ کیلومتر بوده و کلاهکی به جرم ۷۴۶ کیلوگرم را حمل می کند در حالیکه موشک شهاب ۲ با کلاهک ۷۵۰ کیلوگرمی ۵۰۰ کیلومتر برد دارد.
مسابقه اعجوبه‌های ایرانی
بدل نباش خودتو نشون بده
شرکت در مسابقه
دیدگاه‌ها
 1. 1 هفته پیش
  سلام دوستان برید توی مسابقه زومیت شرکت کنید گلکسی نوت 8 برنده شید yon.ir/Note8Quiz
 2. 1 سال پیش
  ادعایی را مطرح کردید ولی توانایی اثبات ندارید . در مورد موشک های ایرانی هم بنده تنها به سخنان فرمانده کل هوافضای سپاه پاسداران بسنده می کنم . لطفا این سخنان را گوش کنید . یاعلی
  1. http://www.aparat.com/v/WAYTcنمونه خارجی نداشتن موشک های ایرانی
 3. 1 سال پیش
  هنوز سوال اصلی بنده باقی است! ------------- موشک قیام از روی کدام موشک بالستیک دنیا مهندسی معکوس شده است؟ شما یک ادعا را مطرح کردی باید این ادعا را ثابت کنی ! ------ اگر کسی از غیر از ایشان هم می تونه بگه لطف کنه توضیح بده !
 4. 1 سال پیش
  4. متاسفانه اطلاعات نظامی ناکافی و نادرست است . براد من وقتی یک نفر یک ادعایی را مطرح می کنه باید ادعای خودش را اثبات کنه . متاسفانه شما ادعایی را مطرح کردید ولی توانایی اثبات ادعای خود را ندارید .
 5. 1 سال پیش
  3. شما لطفا برو در هر سایتی که می پسندی مطالب نظامی را بخون . به شما گفتم که ویکی پدیا منبع مناسبی برای دریافت اطلاعات نیست .
  1. http://www.militarynews.ir/post/689/the-introduction-of-iranian-made-cruise-missile-airborne-nasr.html برای مثال از این سایت استفاده کن .
 6. 1 سال پیش
  2. توجیه شما برای موشکی آمریکایی تاو غیر واقع بینانه و تا اندازه ای مضحک است .
 7. 1 سال پیش
  1. آمار خروج دانشجویان چه ربطی به صنایع نظامی ایران داره؟ لطفا اینگونه مسائل را به وزارت علوم , تحقیقات و فناوری گزارش دهید .
 8. 1 سال پیش
  من هنوز هم جواب سوال اولیه خودم را نگرفتم ------------- موشک قیام از روی کدام موشک بالستیک دنیا مهندسی معکوس شده است؟ شما یک ادعا را مطرح کردی باید این ادعا را ثابت کنی !
 9. 1 سال پیش
  قدرت موشکی ایران برای همه دنیا یه امر مبرهن و روشنی است . در بیشتر سایت های نظامی دنیا ایران جزء 4 قدرت موشکی برتر دنیاست . همانطور که به شما گفتم به جز موشک شهاب 1 و 2 , بقیه موشکهای کوتاه برد و میان برد ایران در داخل کشور طراحی , تولید و شلیک شده است .
 10. 1 سال پیش
  7. فقط ادعاهای شما در مورد موشک های شهاب 1 و 2 درسته که البته هر دو از موشک اسکاد بی (بر خلاف ادعای شما) ساخته شده اند .