در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.

آموزش پاك كردن و طبخ لابستر

24,956
آموزش پاك كردن و طبخ لابستر، ارائه شده توسط آنلاین ماهی : فروشگاه اینترنتی و پروفشنال ماهی و آبزیان دریایی( only fresh ) ***( ماهی را هر وقت از آنلاین ماهی، بگیری تازست! *** تازه (fresh) ، سالم (healthy) ، خوشمزه (tasty) با عضویت در باشگاه غذاهای دریایی آنلاین ماهی onlinemahi seafood club لذت آشپزی دریایی خود را با دیگران به اشتراک گذارید ONLINEMAHI.COM
1 سال پیش
آشپزی
دیدگاه‌ها
 1. 1 ماه پیش
  لابسترها به طور طبیعی درون گوشت خود باکتری های مضری دارند که به محض اینکه می میرند به طرز وحشتناکی باکتری های مضر به شدت تکثیر می یابند و مقادیر زیادی سم درون بدن آنها ایجاد می شود که حتی با پخته شدن در درجه حرارت بالا نیز از بین نمی روند! شاید یکی از فلسفه های حرام بودنشان این نکته نیز باشد.
 2. 1 ماه پیش
  دوست عزیز، احکام خداوند بر اساس مصالح و مفاسد است و اگر عملی دارای مفاسد و ضرر خطرناک و مهلکی برای انسان و بشریت باشد انجام آن فعل از جانب خداوند حرام است. البته منظور از ضرر علاوه بر مادی، جسمی و روحی نیز هست. خوردن خرچنگ، لابستر و لاک پشت و هرگونه موجود دریایی فاقد پولک، از لحاظ شرعی حرام است و ربطی به طعم و مزه آن ندارد. بله گوشت کوسه هم بسیار لذیذه ولی چون بدون پولکه خوردنش حرام است. دلیلش هم از لحاظ علمی ثابت شده، موجودات دریایی بدون پولک مواد مضر موجود در آب رو که به انسان ضرر میرسونن جذب خودش می کنه!!!
 3. بسیار خوشمزه لطفا زر مفت نزن اولین نظر
 4. 2 ماه پیش
  بسیار لذیذ و خوشمزه اونهایی که میگویند حرام است نخورند بروند کوفت بخورند عوضیها
 5. 7 ماه پیش
  با سلام، از لحاظ شرعی خوردن لابستر حرام است برای اطلاعات بیشتر لطفا در اینترنت و سایت های معتبر دینی جستجو کنید و یا سوال از دفتر مراجع بپرسید.