در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.

برشکاری و تیکه کردن کشتی رافائل و تخریب محیط زیست

5,241
فیلم سرگذشت رافائل از مانی که در اسکله بوشهر لنگر انداخته بود تا به امروز و هشدار جدی که رافائل بواسطه بعضی از افراد سودجو و فرصت طلب در حال برش و تیکه تیکه کردن و فروش می باشد و بدنبال آن تخریب سکونت گاه و محیط زیست دریایی توسط آنها صورت می گیرد. raffaello ship raffael رافایل
3 سال پیش
خبری
دیدگاه‌ها
 1. 5 ماه پیش
  درود بر شما و امثال شما دلسوزان
 2. 3 سال پیش
  فیلم سرگذشت رافائل از مانی که در اسکله بوشهر لنگر انداخته بود تا به امروز و هشدار جدی که رافائل بواسطه بعضی از افراد سودجو و فرصت طلب در حال برش و تیکه تیکه کردن و فروش می باشد و بدنبال آن تخریب سکونت گاه و محیط زیست دریایی توسط آنها صورت می گیرد.
 3. 3 سال پیش
  از مسئولین محترم و طرفداران محیط زیست خواهشمند است بدلیل بوجود آمدن زیست گاهی که در محیط عادی در حدود دویست سال طول می کشد که بوجود بیاید ولی در رافائل این کار تنها در سه دهه انجام شده و دلایل زیست محیطی پیگیری نمائید ./. با تشکر خواهشمند است این مطلب را در سایت جهت روشن شدن و نشان دادن به مسئولین قرار دهید./.
 4. 3 سال پیش
  برشکاری و تیکه تیکه کردن کشتی رافائل و تخریب محیط زیست دریایی هشدار : کار بیرون آوردن کشتی رافائل از دو 2 ماه پیش آغاز و تا کنون ادامه دارد ! یک ماه پیش که رفته بودم جهت قایق سواری و ماهیگیری لنگر نمودن یک یدک کش و سه قایق به هم توجه من را به خود جلب کرد. نزدیک تر که رفتم متوجه شدم کار هایی انجام می دهند و فکر کردم دارن تحقیقات انجام می دهند ( از طرف اداره محیط زیست ) ولی دقیقا متوجه کارشان نشدم. تا دیروز ( 10/05/1393 ) که پس از 35 روز دوباره رفته بودم روی کشتی رافائل ( البته این سری با تجهیزات کامل جهت فهمیدن و سر در آوردن از کار یدک کش ) که متوجه شدم همان یدک کش دوباره با حدود بیست نفر خدمه غواص و سه قایق متعلق به .... دارند روی کشتی رافائل رو برشکاری انجام می دهند که فیلم و عکس آنها در لینک های ذیل موجود می باشد .
 5. 3 سال پیش
  کشتی رافایل