در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...
برنامه مباحثات (4 ویدیو)
4 / 2
مباحثات | قسمت دوم | گفتگو با استاد محمدحسین فلاح زاده

مباحثات | قسمت دوم | گفتگو با استاد محمدحسین فلاح زاده

35,500
استاد محمدحسین فلاح زاده متولد سال ۱۳۳۸ کارشناس امور احکام و پاسخ به مسائل شرعی است. وی حضور فعالی در بیان و ترویج احکام دین در صداوسیمای ایران دارد و برنامه های رادیویی و تلویزیونی متعددی در این حوزه با حضور وی پخش شده است. یکی از معروف ترین آن ها برنامه زلال احکام است که در سال ۱۳۸۶ پرمخاطب ترین برنامه گفتار محور این شبکه بوده است.
دیدگاه‌ها
 1. 1 ماه پیش
  خیلی ممنون
 2. 1 ماه پیش
  آقا محسن به همین برنامه های تلویزیون عرب پرست ایران هم توجه کنی می فهمی. در تمام برنامه های قدیمیش می گفت خانه خدا در زمان پیامبر ابراهیم ساخته شده ولی وقتی حقیقت مشخص شد و چیزی هم نداشتند بگند گفتند این خانه در زمان آدم ساخته شده است.
 3. 1 ماه پیش
  آقا محسن دین شما همین بود حسادت و شمشیر و کپی پست. درس مثل کتاب آسمانیتان که حکم سنگ سار برای انسان صادر کرده. که خداوند را مشابه یک انسان حسود و اغده ای مثل عرب ها خودت معرفی کرده. پست ترین پارس های تاریخ هم این کار نمی کردند و فوقش در جا حتی اگه حیون هم بود اون را خلاص می کردند. فعلا هم شماها خرید که دارید عرب ها را می پرستید. حداقل حرف ما ها را قبول نداری برو و ببین خودشان چه نوشتند در کتاب های تاریخیشان.
 4. 1 ماه پیش
  سلام ممنون بابت تهیه این گفتگو
 5. 1 ماه پیش
  سلام
 6. ZTV
  2 ماه پیش
  دانلود رایگان سریال شهرزاد2 http://opizo.com/SAXm2d
 7. سلام
 8. M.V
  2 ماه پیش
  باسلام و عرض خدا قوت خدمت شما مجری محترم. راست ش خیلی خوشحال شدم که دیدم بالاخره قشر طلاب هم از شبکه های اجتماعی به صورت آپدیت شده و موضوعات جالب رو سوژه کرده تا مخاطب جذب شود. همین طور به کارتان ادامه دهید و سعی کنید بصورت منظم هفته ای یکبار برنامه داشته باشید. و همین مصاحبه با استاید که از خاطراتشون میگن خیلی خوبه.