روشی جادویی برای جلوگیری از بهم ریختگی فونت ها در پاورپوینت در زمان ارائه

14,900
ThinkTut 79 دنبال‌ کننده
برای شما هم این مشکل پیش اومده که یه فایل پاورپوینت رو با کلی فونت آماده کردین، اما زمانی که روی سیستم دیگه اجراش کردین همه فونت ها بهم ریختن ؟ تو این ویدیو یاد میگیرم که چطور از بهم ریختگی فونت ها در پاور پوینت جلوگیری کنیم و همیشه دلمون از بابت ظاهر فونت ها مون قرص باشه وب سایت :www.thinktut.ir شبکه های اجتماعی : www.instagram.com/thinktut www.facebook.com/thinktut www.aparat.com/thinktut www.pinterest.com/thinktut
ThinkTut 79 دنبال کننده

u_10871485

4 ماه پیش
سلام . من پاورپوینت ام رو وقتی میخوام تو اداب کانکت نشون بدم کلمات بهم ریختس و اصن فونت متفاوته! باید چیکار کنم درست بشه ؟؟
ThinkTut سلام. این روش که آموزش دادم مشکلتون رو حل میکنه. اگر احیانا مشکل باز هم پا برجا بود، میتونید از فونت هایی مثل Arial که تو تمامی نسخه های ویندوز به صورت پیش فرض نصب شده هستند، استفاده کنید.

فاطمه

2 سال پیش
تشکر ازتون.ممنون
ThinkTut خواهش می کنم

فاطمه

2 سال پیش
گاهی وقتها در ورد هم فونها بهم میریزه؟؟؟ و خیلی وقتها اعداد به خصوص اعداد اعشاری به خصوص که کپی پیس کردنی
ThinkTut از همین روش می تونید برای ورد هم استفاده کنید

فاطمه

2 سال پیش
و یه سوال دارم وقتی اعداد اعشاری را در یک جدول از ورد یا پیدی اف میخواهیم کپی کنیم به پاورپوینت اعداد برعکس میفتن. چی کار کنیم این اتفاق نیفته و اعداد درست کپی شن؟
ThinkTut بجز PDF در بقیه موارد میتونید از paste option استفاده کنید تا به این مشکل برنخورید. حتما حواستون به راست چین و چپ چین بودن باکس متنون هم باشه. در مورد PDF هم باید بگم که کپی از PDF در اکثر مواقع درست کار نمیکنه.
pixel