خردجنسی 21/ نیاز جنسی و عاطفی معلولین/ هومن باقری

37,050

مجموعه ی خرد جنسی.فصل توصیف. گفتگو و ارائه ی مددکاران، اساتید و محققان زیست جنسی جامعه ی ما.کاری از:یاسر عرب. قسمت بیستم و یکم گفتگو با هومن باقری معلول جسمی حرکتی در مورد نیازهای جنسی و عاطفی آنها

خرد جنسی
خرد جنسی 2.7 هزار دنبال کننده
سمانه

سمانه

1 ماه پیش
خیلی خوب بود..ممنون
۩ ۩ ۩لبخندمصنوعی۩ ۩ ۩

۩ ۩ ۩لبخندمصنوعی۩ ۩ ۩

2 ماه پیش
این مصاحبتون عالی بود حرف نداشت موفق و پیروز باشید.
Mo6Mo

Mo6Mo

2 ماه پیش
هومن‌جان عزیز درود بر شرف و شهامتت. گرچه شاید دیر شده، اما مطمئنم با این درک بالا به چیزی که خواستی می‌رسی؛ شوربختانه در این خراب‌آباد هستند بی‌شمار آدم‌هایی که به ظاهر هم سالم‌اند، اما مشکل تو رو دارند و کسی یار و همدم‌شون نیست.
investment

investment

2 ماه پیش
جامعه معلولین بخشی از جامعه ماست و به همین علت رفع مشکلات این جامعه باید یکی از دغدغه های ما باشد . هر چه بیشتر در مورد مشکلات این جامعه بدانیم میتوانیم جامعه سالم تری داشته باشیم .
theking007

theking007

2 ماه پیش
نبود جامعه آشنایی به غیر از دانشگاه حتی برای ما سالم ها ،یعنی سازمانی و ارگان شناخته شده غیر وابسته ای هم نیست که این هم باعث میشه یا کسی پیدا نشه یا افراد سواستفاده کننده ای باشند که بخوان سواستفاده کنند.خانواده ها هم آنقدر ذهنشون بسته است درباره این مسایل صحبت نمی کنند و زمینه بازی را برای برخورد بااین مسِله فراهم نمی کنند
مرجومک

مرجومک

2 ماه پیش
چند وقت پیش رسانه های خارجی از فعالیت انجمن های خیریه ای تو اروپا خبر دادن که در حوزه کمک به رفع نیازهای جنسی معلولان کار می کنن. البته خانم ها و آقایون شاغل تو این مجموعه آموزش های مخصوص این کار رو دیده بودن.