در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
برنامه ثریا (7 ویدیو)
7 / 7
مناظره جنجالی موافقان و منتقدان برجام دوسال بعد از اجرا

مناظره جنجالی موافقان و منتقدان برجام دوسال بعد از اجرا

3,142
ثریا | مناظره جنجالی موافقان و منتقدان برجام در دومین سالگرد اجرا همزمان با دومین سالگرد اجرای سند برجام، مناظره صریحی بین مدافعان و منتقدان برجام در برنامه ثریا انجام شد. در این مناظره، مهدی رحمانیان، مدیرمسئول روزنامه شرق به عنوان مدافع برجام از یک سو و سید یاسر جبرائیلی، کارشناس اقتصاد سیاسی و معاون پژوهشی سابق خبرگزاری فارس به عنوان منتقد از سوی دیگر حاضر شده بودند.
10 ماه پیش
سیاسی
دیدگاه‌ها
 1. با سلام. در دولت تدبیر و امید، معصومین قابل نقدند ولی برجام قابل نقد نیست! یکی این ها رو خلع عمامه کنه!
 2. گازانبری روحانی به زیارت عاشورا: برجام الی یوم القیامه!: https://www.aparat.com/v/efEXM
 3. 10 ماه پیش
  سلام دوستان، برجام برنامه آمریکا برای ایجاد فضای تعلیق و انتظار در دولت ایران برای اجرای سیاستهای مستقل اقتصادی بود و طرح کلی آنها بازی با امتیازات و مسئولین ایرانی در جهت ادامه پیدا کردن این فضاست به گونه ای که مسئولین دولتی را برای اجرای اقتصاد درون زا و درون گرا در حالت تعلیق و دودلی نگه خواهند داشت و این بازی ادامه خواهد داشت تا زمانی که شرایط اقتصادی و سیاسی ایران در آسیب پذیرترین حالت ممکن قرار بگیرد و در آن نقطه برای حذف کامل رژیم به هر وسیله ای تصمیم گیری کنند بنابراین مطمئن باشید آمریکا نه از برجام خارج و نه به آن پایبند خواهد بود همانطور که تا امروز عمل کرده...ما به رئیس جمهوری مقتدر نیاز داریم که چشم روی وعده های غرب ببنده و کار رو از درون شروع کنه در غیر اینصورت در حال تکمیل کردن پازل دشمن هستیم...ممنون...موفق باشید...
 4. 10 ماه پیش
  موافق برجام بر استغفار کن ...
 5. 10 ماه پیش
  عاشقان برجام از رو نمیرن
 6. 10 ماه پیش
  یعنی هنوز یکی هست که از برجام دفاع کنه؟؟؟ مذاکره لازم بود اما برجام مذاکره نبود فاجعه بود، نمی دونم از چیش میخواد دفاع کنه، 2 سال گذشته نه تنها اول قرار بود همه تحریم ها لغو بشه بعد تعلیل رفتن به تحریمات فقط هسته ای! باز توی همون برخی از تحریم ها در یک بازده 10 ساله و .... نه تنها هیچ تحریمی برداشته نشد بلکه تحریم های جدید و حسابی ویژه هم اضافه شده + تحدید رئیس پلیس امارات! تا عربستان سقوطی! تا انواع تحدیدات جدید از سمت آمریکا سنگین تر از گذشته، + مادر تحریم ها، + تحریم چندیدن ارگان جدید ایران و غیره و غیره.... من موندم از چی میخواد دفاع کنه؟؟؟