مناظره جنجالی موافقان و منتقدان برجام دوسال بعد از اجرا

3,613

ثریا | مناظره جنجالی موافقان و منتقدان برجام در دومین سالگرد اجرا همزمان با دومین سالگرد اجرای سند برجام، مناظره صریحی بین مدافعان و منتقدان برجام در برنامه ثریا انجام شد. در این مناظره، مهدی رحمانیان، مدیرمسئول روزنامه شرق به عنوان مدافع برجام از یک سو و سید یاسر جبرائیلی، کارشناس اقتصاد سیاسی و معاون پژوهشی سابق خبرگزاری فارس به عنوان منتقد از سوی دیگر حاضر شده بودند.

بچه های قلم
بچه های قلم 1.6 هزار دنبال کننده
ذوالفقار به اختیار

ذوالفقار به اختیار

1 سال پیش
با سلام. در دولت تدبیر و امید، معصومین قابل نقدند ولی برجام قابل نقد نیست! یکی این ها رو خلع عمامه کنه!
ذوالفقار به اختیار

ذوالفقار به اختیار

1 سال پیش
گازانبری روحانی به زیارت عاشورا: برجام الی یوم القیامه!: https://www.aparat.com/v/efEXM
arman

arman

1 سال پیش
سلام دوستان، برجام برنامه آمریکا برای ایجاد فضای تعلیق و انتظار در دولت ایران برای اجرای سیاستهای مستقل اقتصادی بود و طرح کلی آنها بازی با امتیازات و مسئولین ایرانی در جهت ادامه پیدا کردن این فضاست به گونه ای که مسئولین دولتی را برای اجرای اقتصاد درون زا و درون گرا در حالت تعلیق و دودلی نگه خواهند داشت و این بازی ادامه خواهد داشت تا زمانی که شرایط اقتصادی و سیاسی ایران در آسیب پذیرترین حالت ممکن قرار بگیرد و در آن نقطه برای حذف کامل رژیم به هر وسیله ای تصمیم گیری کنند بنابراین مطمئن باشید آمریکا نه از برجام خارج و نه به آن پایبند خواهد بود همانطور که تا امروز عمل کرده...ما به رئیس جمهوری مقتدر نیاز داریم که چشم روی وعده های غرب ببنده و کار رو از درون شروع کنه در غیر اینصورت در حال تکمیل کردن پازل دشمن هستیم...ممنون...موفق باشید...
alah1

alah1

1 سال پیش
موافق برجام بر استغفار کن ...
gamal2473

gamal2473

1 سال پیش
عاشقان برجام از رو نمیرن
ماکان

ماکان

1 سال پیش
یعنی هنوز یکی هست که از برجام دفاع کنه؟؟؟ مذاکره لازم بود اما برجام مذاکره نبود فاجعه بود، نمی دونم از چیش میخواد دفاع کنه، 2 سال گذشته نه تنها اول قرار بود همه تحریم ها لغو بشه بعد تعلیل رفتن به تحریمات فقط هسته ای! باز توی همون برخی از تحریم ها در یک بازده 10 ساله و .... نه تنها هیچ تحریمی برداشته نشد بلکه تحریم های جدید و حسابی ویژه هم اضافه شده + تحدید رئیس پلیس امارات! تا عربستان سقوطی! تا انواع تحدیدات جدید از سمت آمریکا سنگین تر از گذشته، + مادر تحریم ها، + تحریم چندیدن ارگان جدید ایران و غیره و غیره.... من موندم از چی میخواد دفاع کنه؟؟؟