خبرخوان-امپراطوری لاکچری ها

2,800
سال ها پیش از وقتی سینما دوران طلایی خود را در دهه چهل و پنجاه میلادی سپری می کرد مهم ترین پرسش اهالی تئاتر این بود: آیا تئاتر زنده خواهند ماند؟ سینما این هنر مردمی و فراگیر، هر روز شعبده تازه ای رو می کرد و مخاطبان جدیدی را به سالن های تاریک نمایش فیلم می کشاند. فیلم ها ساده قصه می گفتند واز پیچیدگی پرهیز می کردند. هنرمندان سینما توفیق خود را در ارتباط نزدیک تر و بی پرده تر با مردم جست وجو می کردند

بهزاد

2 سال پیش
این تئاتر هر چی هم خالی بود (که نبود) ، پر تر از صحبت های (اراجیف) این چنینی بود ! من با مشکلات شدید مالی این بلیط رو تهیه کردم و اگه میتونستم حتمن یه بار دیگه میرفتم ! رمان بینوایان سالیان درازیه که به عنوان یه شاهکار ادبی پذیرفته شده و الان این مستر بهش میگه فاقد محتوای مورد نظر (یا یه همچین چیزی !) :) اگه بحث کپی برداری از فیلم بینوایان رو کنار بذاریم این تئاتر کاملن بدون نقص بود.
filimo
گیلدا
%61
«گیلدا» نام فیلمی در ژانر درام محصول سال 1395 به کارگردانی «امید بنکدار» و «کیوان علیمحمدی» است. در این فیلم بازیگرانی چون «مهناز افشار»، «حامد کمیلی»، «هادی حجازی فر»، «حمیدرضا پگاه» و ... به ایفای نقش پرداخته اند. گیلدا ماجرای زنی به نام «گیلدا» را روایت می کند که صاحب رستوانیست. شبی اتفاقی برایش می افتد که سیاه ترین شب زندگی اش می شود و برای نجات زندگی اش تا صبح فرصت دارد.
pixel