آزادی گروه مرگ + یک (به شدت سیاسی)

31,636
azadi 253 دنبال‌ کننده

((به نام الله)) کاری از امیرآزاد../ تصویربرداری: استودیو فیوچر / تدوین: معین یکه زارع / برجام و اعتماد به دشمنان ایران چه اثر مثبتی بر زندگی مردم داشت؟؟ / شما اگر جای دولت تصمیم گیرنده بودید چکاری انجام می دادید..تکیه بر جوانان و ملت ایران یا اعتماد به گروه مرگ؟؟ / آیا به قول هایی که به 80 میلیون ایرانی داده شد عمل شد؟؟ / 6 سال عمر مردم ما چگونه گذشت؟؟ / آیا همه چیز ارزان شد یا.. / شما عملکرد دولت تدبیر و امید را چگونه ارزیابی می کنید.. / دیدگاه شما در رابطه با سیاست برجامی چیست؟؟ / .....................................................................دوستان عزیزم گروه تولید برنامه،در محتوا و بیانات جوانان عزیز این مرز و بوم، که افتخار این رو داشتیم که در مقابل دوربینمان نظراتشان را بشنویم و ثبت و ضبط نماییم هیچ نقشی نداشته و هر یک از جوانان دیدگاه های خود را بر اساس درک از اجتماع و اقتصاد و فرهنگ و سیاست که در طول زندگی شان در این برهه داشتند چه به صورت مثبت و چه منفی بیان نموده اند..چه سطحی و چه تخصصی.. و ما بدون هیچگونه دخالت محتوایی و توجه به نتیجه گفت و گو ها، تنها گفته های ایشان را به گوش شما مخاطبان عزیز رساندیم.. ((نتیجه گیری صحیح و برداشت از گفته های دوستان بر عهده ی شما سروران..))

azadi 253 دنبال کننده

SEYED_YASIN7

4 ماه پیش
فوق العاده بود

Shisheh bazـــ

4 ماه پیش
یکبارم که شد بیایید ما جوانها ، فقط و فقط گوش به فرمان رهبری بزرگوار باشیم و اینسری کسی رو انتخاب کنیم که آقا تایید میکنن .

soroush.A

4 ماه پیش
فقط حرف میزنن تا مردم رای بهشون بدن،،وقتی رفتن تو دستگاه دیگه هیچی مهم نی جز پولی ک میگیرن

آخرو زمان

4 ماه پیش
بله مقصر اصلی خود مردم هستن که که به امثال روحانی رای میدن بهترین کار اینه انتخابات بعدی مردم پشت هم باشن نیاز هاشون رو مطالبه کنن، به اسم بستن دهن دشمن با رای اشتباه نمیشه حضور در انتخابات رو توجیه کرد(برادر رئیس جمهور محاکمه شد 7 سال زندان، مطمئنا 90 درصد مسئولین دولت فعلی باید محاکمه بشن چون مسلما فساد پشت این مسئولیت ها بوده نه انجام وظیفه که اگر بود الان وضعیت اقتصاد و جامعه ما این نبود)

مسلم آزادی

4 ماه پیش
واقعا راست میگین حرف دل خیلی از مردمو میزنن خدای

م حسین

4 ماه پیش
بسیار مفید بود ممنون

سرگرم شو

4 ماه پیش
مقصر اصلی مردم هستن که اعتراضی ندارن و پشت هم نیستن.

میثم

4 ماه پیش
کلیپ عالی بود. ممنون
pixel