آموزش رسم الگوی دامن فون با متد رشیدی

3,319

در این آموزش شما با شیوه کاملا نوین رسم الگوی دامن فون آشنا میشوید. متد رشیدی یک متد جدید در زمینه رسم الگو میباشد که یکی از مهمترین ویژگیهای این متد عدم نیاز به پرو کردن لباس است چرا که این متد بر اساس اندام ایرانی طراحی شده و تمامی محاسبات و فرمولهای این متد در عین سادگی کاملا دقیق و آزمایش شده میباشد. *** این آموزش ها با روش موشن گرافی انجام شده که برای اولین بار در ایران میباشد.***

همیارمد
همیارمد 57 دنبال کننده
u_4790209

u_4790209

1 ماه پیش
کارتون عالیه . برای ما مبتدیا دوخت سایر دامن ها و بلوز و غیره رو هم بذارین . لطفا برش الگو روی پارچه رو هم بذاریم من تازه کارم .
u_4790209

u_4790209

2 ماه پیش
سلام خدا حفظتون کنه . من اصلا خیاطی بلد نیستم با الگوی دامن راسته با شما شروع کردم . میشه خواهش کنم نحوه انتقال الگو به پارچه و همچنین برش زدن رو هم آموزش بدین .
همیارمد
همیارمد سلام و عرض ادب ممنون از توجهتون و لطفی که داشتید. اتفاقا یه ویدیو آماده کردم که دقیقا نحوه انتقال الگو روی پارچه و نحوه صحیح برش زدن پارچه رو توضیح دادم. لطفا تو اینستاگرام یه پیام بدید تا براتون ارسال کنم.
sabamezon

sabamezon

8 ماه پیش
مشخصه خیلی زمان و انرژی گذاشتین عالی بود و ممنون
همیارمد
همیارمد ممنون از توجه شما امیدوارم از این آموزشها استفاده لازم رو ببرید. پیام های پر مهر شما انرژی بیشتری به ما میده تا بتونیم آموزشهای بیشتری رو در اختیار شما دوستان بگذاریم.