در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
بین الملل (12 ویدیو)
12 / 11
کمپ های هلوکاست ایده ی ابداعی ذهن انگلیسی!!

کمپ های هلوکاست ایده ی ابداعی ذهن انگلیسی!!

4,145
سخنرانی هیتلر در ارتباط با ظلم های قوم انگلو-ساکسون بر جوامع مظلوم در سده های گذشته و همچنین هلوکاست قوم بوئِر در آفریقای جنوبی توسط انگلیسیان!!
11 ماه پیش
سیاسی
دیدگاه‌ها
  1. 11 ماه پیش
    وفاداری ما افتخار ماست و هرچه افراد هم عقیده ما کمتر باشد باعث افتخار بیشتر ماست. و آنچه را که عقلا و قلبا اعتقاد داشته باشیم را با صدای بلند فریاد میزنیم..
  2. 11 ماه پیش
    با سلام و تشکر بابت روشنگریی که با ترجمه سخنان این بزرگمرد تاریخ انجام میدهید. از دید تنگ نظر من سه دسته از افراد وجود دارند. ۱. محجورین ( افراد محدود در جامعه) با آنچیزی که عرف و قانون آنها را محجور میداند. ۲. افراد بسیار در این دسته قرار دارند . دسته گوسفندان که هرچه قدر افراد هم عقیده شخص بیشتر باشند در گله بزرگتری قرار دارد که هدف اصلی یهود یک دست کردن همه افراد از لحاظ فرهنگی . دینی . هویت ملی و.. است البته در این میان گوسفندانی هستند که تبدیل به خوک میشوند ( افراد به ظاهر روشن فکر که خوراک نوشخوار کنندگان را تهیه می کنند) متاسفانه افراد زیادی هر آنچه مقابل فرهنگ ، دین و هویت ملی یشان قرار داشته باشد نشان از تجدد میبینند. ۳. افرادی که گوسفندان کمتری با آنها هم نظر باشند و دنبال رو دین فروشان ،خود فروشان و وطن فروشان نباشند. و خواهان کشف اصل حقیقت هستند
    1. نظر لطف شماست؛ در سایتمان می توانید مطالب بیشتری در این زمینه ببینید: www.Anonymous-IRI.ir