تریلر ریمستر بازی دوران افتخار

296
دوران افتخار ، یک بازی ایرانی در سبک تیراندازی اول شخص است؛ که روایت اتفاقات دفاع مقدس را در دو عملیات بیت المقدس و مرصاد، در طی شش مرحله که حدود سه ساعت گیم پلی را داراست، بازگو می کند. هکر ایرانی پس از نفوذ به یکی از مراکز سازمان NSA،به پرونده رایانه ای عبدالرضا، دست پیدا می کند ، این پرونده توسط سازمان جاسوسی اسرائیل، برای تحقیقات بیشتر در مورد عبدالرضا به آن سازمان ارسال شده است، که محتویات بسیار مهمی در آن مشاهده می شود . در حین انتقال اطلاعات و انجام این عملیات نفوذ ، چند سند ویدئویی مورد توجه هکر ایرانی قرار می گیرد . در این اسناد عبدالرضا در حال بازگویی خاطراتی از رزمندگان در دو عملیات مرصاد و بیت المقدس است که ... این بازی ایرانی توسط استودیو بازی سازی سفپار، طراحی و تولید شده و در سال ۱۳۹۳ نشر شد ؛ اما بعد از چندین سال از انتشار نسخه اولیه خود،قرار است بازی ریسمتر شده تا در اختیار علاقه مندان قرار بگیرد.

Amir

1 هفته پیش
ممنون فقط یه ویدیو مقایسه دوران افتخار معمولی با ریمستر هم بسازید با تشکر

Amir

1 هفته پیش
سلام خسته نباشید میشه از بازی دوران افتخار گیم پلی بگیرید
رسانه حامی عصر بازی ایرانی سلام و درود در صورت امکان چشم

1380 - mifamir

2 ماه پیش
آموزش نصب بازی دوران افتخارو بزار

hadi313a

2 ماه پیش
سلام میشه از بازی ایران۵۷ و ژنرال در سایه هم ویدیو برید؟
رسانه حامی عصر بازی ایرانی سلام ژنرال در سایه هنوز نیومده اما یک تیزر از بازی در کانالمون(آپارات) هست؛ ایران ۵۷ هم همون زمانها که منتشر شده بود متاسفانه باگ و ... داشت و نشد ازش یک فیلم مناسب بگیریم.

SMN1

2 ماه پیش
اگه کسی قصد همکاری با شما رو داشته باشه باید چیکار کنه ؟
رسانه حامی عصر بازی ایرانی در چه زمینه ای؟ ما حقوقی پرداخت نمیکنیم. درهرحال، لطفا با شناسه @sabobha در سروش یا سایر پیامرسانهای ایرانی ارتباط برقرار کنید.
pixel