زندگی کارمندی یا راه اندازی استارتاپ؟ (رادیکال بخش 9)

2,215
چگونه می توان شغل کارمندی را رها کرده و استارتاپ خود را راه اندازی کنیم؟ آیا این کار به ثروتمند شدن ما منجر خواهد شد؟ برای راه اندازی یک استارتاپ موفق چه مهارت هایی را باید کسب کرد؟ آیا پدید آمدن این همه استارتاپ در ایران نشانه ای مثبت است؟ علت رشد سریع تعداد استارتاپ ها در سال های اخیر چه بوده است؟ پاسخ این سوالات را در اپیزود نهم رادیکال از زبان محمدرضا فرحی، هم بنیان گذار بیمه بازار و فرنس بروس، هم بنیان گذار تخفیفان بشنوید.
آکادمی چرخ 130 دنبال کننده

شتاب دهنده کوانتوم

1 سال پیش
سلام در ابتدا ممنون از زحماتتون ولی یک نکته اینکه رنگ زیرنویس مناسب نیست از این لحاظ که در خیلی قسمت ها رنگ پس زمینه و زیرنویس یکی میشه و اصلا خوانا نیست. پیشنهادم اینه که برای زیرنویس اگر از همین رنگ میخواین استفاده کنید یه هایلایت تیره دور متن ها باشه، یعنی خود متن به رنگ زرد ولی با سایه ی مشکی مثلا که این باعث میشه زیرنویس همیشه خوانا باشه. چیزی که در اکثر فیلم ها انجام میشه و در تمام سکانس های فیلم زیرنویس خوانا هست. باز هم ممنون از تیم آکادمی چزخ
filimo
آرسنال : شکست ناپذیران - با روایت عادل فردوسی پور
%88
38 بازی، ۲۶ برد، ۱۲ مساوی و دقیقا صفر باخت. قهرمان فصل ۰۴-۲۰۰۳ لیگ برتر انگلیس، بدون تردید خاص ترین قهرمان تاریخ این لیگ است. آرسنال تحت هدایت آرسن ونگر، به طرزی معجزه آسا یک فصل کامل را بدون حتی یک باخت پشت سر می گذارد و به تنها قهرمان شکست ناپذیر تاریخ لیگ برتر انگلیس تبدیل می شود. مستند آرسنال : شکست ناپذیرها، با روایت عادل فردوسی پور، اتفاقات این فصل به یادماندنی توپچی ها را مرور می کند. از استرس رقابت بر سر قهرمانی، تا لحظات حیاتی در راه حفظ رکورد. ونگر و ستاره هایش از رازهای شکست ناپذیری می گویند.
pixel