در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

شجریان را نمیشناسم / صحبت هاى عجیب نماینده مجلس در مورد شجریان، كى روش، گلزار و گلشیفته

150,139
پنجمین قسمت از برنامه کاکتوس را با حضور نادر قاضی پور در سایت آپارات ببینید. در این گفتگو این نماینده مجلس از حاشیه های دوران احمدی نژاد، اتفاقات اخیر کشور، ماجرای ضرب و شتم خبرنگار و ... پرده بر میدارد. این برنامه را با اجرای مصطفی امامی از کانال کاکتوس ببینید.
دیدگاه‌ها
 1. 1 ماه پیش
  ربات لایک رایگان اینستاگرام t.me/LikeNowBot
 2. 3 ماه پیش
  عجب مجری مزخرف و دستمال به دستیه! با اختلاف فاحش بدترین مجریه که تا حالا دیدم! همه جوره پاچه خواری کرد. حالا بماند که خوده قاضی پور هم از اون پدیده هاییه که زل میزنه توی دوربین و دروغ میگه.
 3. 3 ماه پیش
  تا وقتی عالم بی عمل باشیم حق نداریم رفتار دیگران رو نقد کنیم. تو این دنیا چیزی پاک نشد مگر اینکه چیز دیگری آلوده شد! با مالش زشتی های خودمون به دیگران فعل بیهوده ماس مالی رو فقط صرف میکنیم غافل از اینکه جایی که نور نیست تاریکی هست و بجای نفرین تاریکی ها بهتره شمعی تو وجود خودمون روشن کنیم... سخته ولی ممکنه...
 4. 3 ماه پیش
  انسان باشرف
 5. 3 ماه پیش
  !!!
 6. 3 ماه پیش
  آموزش کاملا تضمینی ارگ 09212414430
 7. 3 ماه پیش
  آقای قاضی پور گوه زیاد میخوره
 8. ali
  3 ماه پیش
  ترکیه یا ایران؟ ویدیو مصاحبه با مردم در مورد انتخاب یکی از دو کشور ایران یا ترکیه https://www.aparat.com/v/sf6aS
 9. 3 ماه پیش
  یاشاسین اذربایجان گوردو قازیپور دلاور:*
 10. من کاملا با بیژن موافقم اما شما باید قبل از این فکر این حرف ها را میکردید. وقتی که دیدید برنامه دولت تشدید واردات است باید میفهمیدید که این بودجه اول به جیب دولت میرود و از انجا رفاه و حقوق کارمندانش بیشتر میشود یا مثلا واردات خودروهای خارجی که کمرک دریافت شده آنها باز هم به جیب دولت میرود و یا صادرات نفت هم به همین شکل... چرا مردم به روحانی رای دادند؟ عده ای به خاطر آزادی گناه، عده ای به خاطر راحت طلبی، عده ای از ترس آمریکا و ... . و نتیجه ای جز این هم نمیتوان انتظار داشت، من ترسی از گفتن حرف خود ندارم به نظرم مردم در انتخابات ۹۶ بی وفایی کردند گرچه پای صندوق آمدند و این خوب بود اما بسیاری هم عامدانه عنصری مخرب را مثل اسب تروجان به قلعه ج.اسلامی فرستادند. اما ناراحت نیستم چون «هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی»