در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...
مستند بندگان خدا وبردگان شیطان (50 ویدیو)
50 / 37
مستند بندگان خدا و بردگان شیطان - قسمت سی و ششم

مستند بندگان خدا و بردگان شیطان - قسمت سی و ششم

3,459
مستند بندگان خدا و بردگان شیطان قسمت 36: در این قسمت با انواع و نحوه ی دست دادن های پیروان شیطان آشنا میشوید. همچنین در ادامه قسمتی از آسمان اول و عظمت جهان را به شما نشان میدهیم. اگر دچار تکبر شدید یا اگر فکر میکنید شیطان قدرتمند است پیشنهاد میکنیم این قسمت راببینید شیطان در مقابل آفریده های الله هیچ نیست چه برسد به این که خودش را خدا بخواند.
دیدگاه‌ها
  1. 1 سال پیش
    سلام. بعد از اینکه فهمیدم پشت پرده آرم زمزم چیه رفتم اسم طراحش رو در آوردم. اسمش قباد شیوا است و همین ایران داره کار طراحی میکنه. بعد رفتم کارهای دیگه اش رو جستجو کردم که به طرز غیر قابل باوری توی خیلی از کارهاش علائم شیطان پرستی و فراماسونی رو دیدم. بخصوص یکی از کارهاش که واسه تولد 70 سالگیش کشیده بود. توی اون کار، به تعداد خیلی زیادی شمع تولد کشیده که اگه عکس رو 90 درجه تغییر بدی آتیش شمع ها در حقیقت تک چشم هستن و با عدد 7 و نقطه های کلمه (شیوا)، سر بافومت رو درست کرده. حتمأ بررسی کنید.
    1. سلام. بیشتر از آثار ایشان را بررسی کردیم در برخی از آثار عدد 6 دارای مارپیچ درج شده است و در برخی جن آبی و در برخی نیز تک چشم وجود دارد و در تعدادی نیز از نماد های ماسونی و انسان برهنه دیده میشود.
  2. و الله خالق کل شی و رازقه متشکر خدا به ما کمک کنه تا به شیطان لعنت الله علیه بگیم زرشک خیلی از گروه شما متشکرم که این مستند زیبا رو ساختید باعث شده من خیلی بیشتر حواسم جمع بشه ان کید الشیطان کان ضعیفا ولی بازم میگم ریتم مستند خیلی کنده من با عشق میبینم ولی بقیه ممکنه خسته بشن رو متن های تایپی خودتون که نیاز به مثلا ۳ ثانیه صبر دارید ۵ ثانیه صبر میکنید من که با وی اکس میبینم تا سرعت ویدیو رو بتونم زیاد کنم