بازی PES 2017 * اشکالات PES * سفارشی که کاعنات از من پذیرفت!!!

3,253
بازی PES 2017 مشکلاتی که باید رفع شوند و امکاناتی که باید اضافه شوند. نظر شما چیه؟! یک چیز عجیب دوستان : وقتی من این ویدیو رو گذاشتم هنوز بازی PES 2018 هنوز نیامده بود و من این ویدیو رو فقط توی آپارات گذاشتم ولی از بازی PES 2018 به بعد چیزی شبیه به قابلیت بازیکن نیمه فعال و دفاع چند جانبه با سه بار زدن و نگهداشتن دکمه مربع به بازی اضافه شد یعنی چیزی شبیه خواست من. یعنی برگااام!!!
COMY.TV 297 دنبال کننده

COMY.TV

1 ماه پیش
یک چیز عجیب دوستان وقتی من این ویدیو رو گذاشتم هنوز بازی PES 2018 نیامده بود و من این ویدیو رو فقط توی آپارات گذاشتم ولی از بازی PES 2018 به بعد چیزی شبیه به قابلیت بازیکن نیمه فعال که من توی این ویدیو خواسته بودم به بازی اضافه شد. برگااااام ریخت !!!!!

Noisy Game

3 سال پیش
قربونت
COMY.TV مخلصیم ^___^

Noisy Game

3 سال پیش
خدایی فیفا 17 عالیه
COMY.TV من فیفا بازی نکردم ولی فکر کنم PES خیلی بهتر باشه. چون توی یوتیوب پر از کلیپ های باگهای بازی فیفا هست که توی PES باگی دیده نشده. کیفیت تصویر بازی پی اس هم به نظر من بهتره و در کل طبیعی تره. به هر حال ممنون از نظرت ^___^

COMY.TV

3 سال پیش
به خاطر کیفیت خیلی پایین ویدیو واقعا معظرت میخام. در آینده یک ویدیو کامل تر و با کیفیت بهتر در همین مورد قرار خواهم داد. ممنون از تماشای شما :-)
pixel