در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.

علیرضا قربانی - شهرزاد ..

5,172
اجرای قطعه ی " شهرزاد " در کنسرت شهرزاد ، دوم بهمن ماه ۱۳۹۳ ... آهنگساز فردین خلعتبری ، شعر از افشین یدالهی
دیدگاه‌ها
 1. 3 سال پیش
  آلبوم این کار وارد بازار شده ؟؟؟؟
  1. با سلام ، تعدادی از کارهایی که در کنسرت شهرزاد اجرا شد منجمله همین کار ، جدید و برای اولین مرتبه بودند و تا جایی که من اطلاع دارم متاسفانه هنوز به صورت آلبوم منتشر نشده .
 2. 3 سال پیش
  سلام با عرض معذرت به دلیل اینکه اینجا پیام خصوصی وجود ندارد پیام را به این صورت برای شما ارسال می کنم و لطفاً آن را پاک بفرمایید. متوجه منظور شما هستم. من از روز اجرا تا الان هرچه جستجو کردم ورژن اصلی که اجرا شد را جایی پیدا نکردم. واقعاً فوق العاده بود. در هر صورت بابت قطعاتی هم که گذاشتید از شما بسیار متشکرم. موفق باشید.
  1. دوست گرامی ، می بخشید که جسارت کردم و پیامتون رو پاک نکردم . ترجیح دادم بمونه ! مجددا از لطف و محبتتون سپاسگزاری میکنم . و این توضیح که به نظرم مییاد قطعه ی شهرزاد در هیچ آلبومی تا به حال منتشر نشده ، فیلم اهل جنون رو هم شاید تا یکی دو روز آینده بگذارم .
 3. 3 سال پیش
  سلام خیلی خیلی ممنون فوق العادست… اگر ممکن هست اهل جنون را هم بگذارید.
  1. خواهش میکنم ، انجام وظیفه بود ! همه ی اجراهای اون شب معرکه بودند ... یکی از یکی بهتر ! اهل جنون هم از بهترین های اون شب بود ولی چند ثانیه از ابتدای قطعه رو ندارم : در عشق هم آتش بزن وقتی حجابت می شود .... حتی دعا هم بی دعا بهتر اجابت می شود ..