آنونس سری دوم مستند ایرانگرد - نوروز 1394

5,165
اکبر القراء
اکبر القراء 408 دنبال‌ کننده
5,165 بازدید
اشتراک گذاری
گزارش تخلف

آنونس سری دوم از مجموعه مستند ایرانگرد به کارگردانی جواد قارایی، که نوروز 1394 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. هدف از تولید این مجموعه، انتقال زیبایی و آرامش طبیعت و طبیعت نشینان ایرانِ عزیز به هموطنان خسته از ناملایمات است، همچنین فرهنگسازی برای حفظ طبیعت و فرهنگ و سنن اقوام مختلف، و آشنایی بیشتر با زیباییهای بکر ایران

اکبر القراء
اکبر القراء 408 دنبال کننده
ترتیب نمایش
مقداد

مقداد

4 سال پیش
سلام کسی میتونه بگه آهنگی که روی آنونس کار شده مال کی یا چه گروهیه؟
DARIUS_HKING4

DARIUS_HKING4

4 سال پیش
در تضعیف جایگاه استان فارس و تاریخ و تمدن آن و هنر و اصالت عشایری آن، نگاه به ایل قشقائی را بجای فارس که قطعا با آئین ها، زندگی پر نشا و جشنها و ائین های ایلات و عشایر خاصه قشقائی همراه است، برده در پا دنای اصفهان آنهم فقط از چند چادر به نمایش گذاشته است که جای تاسف و تاثر دارد...و به عمد نامی زا فارس که مرکز استقرار این قوم بزرگ است نمیبرند.
مهدی کلهر

مهدی کلهر

4 سال پیش
تشکر برای پاسخ. من اغلب ایران را گشتم و بخصوص منطقه شهداد را زیر و زبر کردم. در نتیجه با توجه به پاسخ شما این ترکیبی از دو تصویر هست چون چنین قلعه ای در کلوت ها نیست و در یکی از روستاهای شهداد هست. تشکر بخاطر کار ارزشمند و عالی
m.ksj

m.ksj

4 سال پیش
واقعا این مستند عالیه...ممنون که گذاشتین.
مهدی کلهر

مهدی کلهر

4 سال پیش
سلام آقا مصطفی در دقیقه 2 و ثانیه 14 از این آنونس شما صحنه ای نشان میدهی که در آن قلعه قدیمی (ظاهرا شفیع آباد) و در پشت صحنه کلوت ها دیده میشود تا جایی که من میدانم این قلعه با پشت صحنه کلوت ممکن نیست! شما یا صحنه ترکیبی ساخته اید یا اگر قلعه دیگری است میشود موقعیت دقیق و نام قلعه را بگویید؟
اکبر القراء
اکبر القراء علیکم السلام. برادر عزیز، من که خودم این آنونس رو درست نکردم که از من می پرسین؟! باید از کارگردان و تهیه کنده برنامه سوال کنین! من فقط همین قدر میدونم (طبق توضیحاتی که در برنامه دادن) که منطقه شهداد کرمان هست. بیشتر از این دیگه اطلاعی ندارم!!
مجید

مجید

4 سال پیش
ممنونم ناصر جان
ناصر

ناصر

4 سال پیش
ظاهرا از 8 فروردین هر شب ساعت 12 قراره پخش بشه
مجید

مجید

4 سال پیش
سلام آقا مصطفی سال نو مبارک.داداش قراره از شبکه یک این مستند پخش شه اما من هرچی گشتم چیزی ندیدم که از چندمِ عید قراره نشون بدن. شما نمیدونی شروع پخشش از کیه؟
اکبر القراء
اکبر القراء علیکم السلام، همون طور که آقا ناصر اشاره کردن از شنبه 8 فروردین و هر شب حدود ساعت 12 پخش میشه - در 15 قسمت 50 دقیقه ای
صوت السماء

صوت السماء

4 سال پیش
بله جانم
صوت السماء

صوت السماء

4 سال پیش
فووووووووووووووووووق العاده بود. به به، چه تصاویری! چه زوایایی! چه ترکیب بندیهایی! کاملا مشخصه که از سری اول بهتر کار شده. ممنون که اطلاع رسانی کردین. امسال هم باید آستینا رو برای ضبطش بالا برد. اون هم بجودة ماجدیة ;)
اکبر القراء
اکبر القراء امسال "هم" ...؟! یعنی فایل های سری قبل هم بجودة ماجدیة در آرشیو شما موجود هست؟؟؟