طراحی وب سایت از نقطه صفر | HTML5 CSS قسمت ششم

936

در این قسمت وارد مبحث فورم ها می شیم و یکسری پراپرتی جدید Css هم یاد می گیریم. برای پشتیبانی و حمایت از ادامه تولید ویدئوها از طریق https://reymit.ir/alialaei اقدام بفرمائید.

۷ ماه پیش
# forms
# input
# html5
# css
علی علائی 316 دنبال کننده

سهیل کسایی

4 ماه پیش
سلام استاد این قسمت عالی بود. بالاخره تونستم فونت وبلاگم رو عوض کنم. از خوشحالی دارم پرواز می‌کنم. خودم که از نتیجه‌اش راضی‌ام. 1gemini.blogspot.com همه آموزش این جلسه رو من هم قدم به قدم با شما پیش رفتم و همه چیز درسته جز اینکه حتی با اینکه rtl هست همه چیز و فرم‌ها سمت راست هستن اما نوشته‌ها سمت چپ قرار گرفتن. با اجازه متن کد رو براتون ایمیل می‌کنم که ایرادم رو بگید. با هم ممنون از همه چیز
علی علائی سلام دوست من آفرین به پشتکار و انگیزت. ببین وقتی صفحه رو RTL می کنی یادت باشه که داره دقیقا از راست به چپ می چینه پس اول <lable> هات رو بنویس بعد input هاست رو پس نوشته هات اول نوشته میشه بعد بقیه ماجرا و درست میشه.
filimo
شیوع
%88
شیوع یک فیلم هیجان انگیز آمریکایی است که در سال 2011 به کارگردانی استیون سودربرگ ساخته شده است. بازیگران این فیلم شامل ماریون کوتیلارد ، برایان کرنستون ، مت دیمون ، لورنس فیبرن ، جود لاو ، گوینت پالترو ، کیت وینسلت و جنیفر ایل هستند. سودربرگ و فیلمنامه نویسان اسکات ز. برنز در فیلم "خبره 2009" همکاری کرده بوند! پس از انتشار این فیلم ، برنز ایده تولید یک فیلم تریلر پزشکی را نشان داد که انتشار سریع ویروس را نشان می دهد ، که با الهام از بیماری های مختلفی مانند اپیدمی SARS 2003 و همه گیر آنفولانزای 2009 ساخته شده است و به نظر می رسد ویروس هندرا را تحت پوشش قرار دهد- مثل تهدید برای تدوین درک دقیق از یک بیماری همه گیر ، برنز با نمایندگان سازمان بهداشت جهانی و همچنین متخصصان پزشکی ذکر شده مانند دبلیو یان لیپکین W. Ian Lipkin و لارنس "لری" بریلیانت Lawrence "Larry Brilliant " مشورت کرد. شیوع در سوم سپتامبر 2011 در 68مین جشنواره فیلم ونیز در ونیز ، ایتالیا به نمایش درآمد و در 9 سپتامبر به اکران عمومی رفت. این فیلم توسط منتقدین تحسین شد ، که از روایات و اجراهای بازیگران مختلف استقبال می کردند. در راتن تومیتوز، فیلم براساس 251 بازبینی ، با میانگین رتبه بندی 7.1 / 10 ، نمره 84٪ را بدست آورده است. در متاکریتیک، این فیلم بر اساس 38 بررسی ، میانگین 70 را دریافت کرده است. محققین این فیلم نیز مورد استقبال خوبی قرار گرفتند و از صحت آن استقبال کردند. از نظر تجاری ، این فیلم یک موفقیت باکس آفیس بود. بودجه 60 میلیون دلاری ، شیوع در مدت اجرا تئاتر خود 135 میلیون دلار درآمد از باکس آفیس گرفت. داستان این فیلم مربوط به انتشار ویروس منتقل شده توسط فومیتها ، تلاش محققان پزشکی و مسئولان بهداشت عمومی برای شناسایی و مهار این بیماری ، از بین رفتن نظم اجتماعی در یک بیماری همه گیر و در نهایت معرفی واکسن برای متوقف کردن شیوع آن است.
pixel