خطر سریال های ترکی در سایت های تماشای آنلاین فیلم و سریال داخلی

527

Who ask you

1 ماه پیش
شرمنده بی زحمت ی کاری کن ! لینک ویدیویی ک راجب بی تی اس تو نماشا گذاشتی رو بده

Who ask you

1 ماه پیش
اقا من دقت کردم ، ۱۰۰ حرفات راست و درسته ! البته تو جامعه امروزی ، شهوت و پور.ن استاری حرف اول رو میزنه(همین سایتای چرت و پرت) !........ از داستان اینا هم فیلم بذار ، و خیلی بهتر میشه ،،،.... چون همینی ک گفتم ، دست سریال ترکی و..... رو از پشت بسته

(Beret (Down with israel

2 ماه پیش
بله دیگه‌ بهتر‌‌‌ از این نمیشه

(Beret (Down with israel

2 ماه پیش
مستند خارج از دید ۲ درباره چیه؟
قاسم لاورمن (محمد رسول الله) در مورد سرویس های جاسوسی دشمن و مزدوران ایرانیشون

Viktor Reznov

2 ماه پیش
زیاد نباید تعجب کرد که سریال های ترکی راحت میزارند تو وبسایت های معتبر یا سریال های ایرانی اینطوری شدند ال وعد وفا !!!!!!!!!!!!!! اقای دکتر حسن روحانی وعده داده بود که من ازادی میدم این هم کار های انجام داده وعدهایشه به وزارت ارشاد گفت ول بزار اون هم همین کار کرد فقط خدایا شکر میکنم که سپاه و ارتش و سازمان اطلاعات زیر نظر ریاست جهموری نیسته وگرنه همین امنیت هم الان نداشتم !!
قاسم لاورمن (محمد رسول الله) وزارت اطلاعات زیر دست دولته. ممنون از کامنتت. اللهم عجل لولیک الفرج
filimo
شب های مافیا - قسمت 3
%98
مافیا نوعی مسابقه و سرگرمی دوستانه و خانوادگی است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند. در برنامه «شب های مافیا» محمدرضا علیمردانی بازیگر و مجری کشورمان به عنوان لیدر یا برگزار کننده در بازی حضور دارد و در واقع فرمان بازی در دستان او قرار دارد. در این مسابقه بازیگران زیادی حضور دارند و روند مسابقه بدین شکل است که در هر فصل یک بازیگر 12 نفر از دوستان هنرمندش را برای بازی دعوت میکند و در نهایت با دو گروه 12 نفره مردان و یک گروه 12 نفره خانم های هنرمند این مسابقه آغاز میشود.
pixel