آنباکسینگ پلی استیشن 5

7,558
پلی استیشن 5 به عنوان نسل جدید کنسول‌های بازی تا پایان امسال به صورت گسترده‌تر عرضه و آغازگر عصری جدید در بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود. در جعبه‌گشایی زومیت به نکات مهم این کنسول پرداخته‌ایم. هیجانات ناشی از انتظار برای رسیدن ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 برای بیش از یک سال در جریان بوده است و حالا موعد رویایی با جدید‌ترین نسل از کنسول‌های بازی فراهم شده است. نسل جدید کنسول پلی استیشن 5 از زبان طراحی خاص و جسورانه‌تری بهره می‌برد تا در نگاه نخست خود را بسیار خاص‌تر از ایکس‌باکس سری ایکس معرفی کند. سونی با به‌کارگیری منحنی‌ها و طراحی نامتقارن، سعی بر القای پیامی مهم به کاربران داشته است؛ پیشرفته و جلو بودن کنسول از زمان حاضر. طول پلی‌استیشن ۵ دقیقا ۳۹۰ میلی‌متر، عرض آن ۲۶۰ میلی‌متر و ارتفاع آن ۱۰۴ میلی‌متر است. اگر می‌خواهید این عدد را با ابعاد یکی از کنسول‌های نسل پیشین مقایسه کنید، باید بدانید که طول پلی ‌استیشن ۴ پرو ۲۹۵ میلی‌متر، عرض آن ۳۲۷ میلی‌متر و ارتفاع آن به ۵۵ میلی‌متر می‌رسد.
ترتیب نمایش

علی گیمر حرفه ای

5 روز پیش
آفرین صد آفرین بر شما آرزوی من اینکه پلی استیشن ۵ داشته باشم

M.H.K.GH

2 هفته پیش
عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود. فقط اول یکم تصویر زیاد چپ و راست و کج می شد!

BNMFX

3 هفته پیش
زوميت ميشه به من بدى لطفاً من چند روز ديگه تولدم است ميشه به من بدى

Ieman_Speed

1 ماه پیش
دنبال مساوی دنبال

محمد آقایی | دنیای ترفند

1 ماه پیش
برای اینکه دنبال بشید دنبال کنید

abolfazl_gang

1 ماه پیش
دنبالم کنین

ermia

1 ماه پیش
فالو فالو فالو فالو

ermia

1 ماه پیش
فالویی فالوکن

ABOLFAZLASGHARY25

1 ماه پیش
دنبال کردم دنبال کن

komeilsk

1 ماه پیش
سلام دوستان اگر دوست دارید بدون پرده سبز پس زمینه ویدیو تون رو تغییر بدید ویدیو من در کانالم رو از دست ندید

MFG

1 ماه پیش
دوستان هر کس منو دنبال کنه دنبالش میکنم لطفا کانال منو دنبال کنید تمام بازی ها خوب و اموزش های کار با اندروید در کانال ما قرار میگیره
pixel