در حال بارگذاری
با ترافیک رایگان و دانلود در فیلیمو
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

چرا اپل آیفون ها را در چین مونتاژ می کند؟

25,382
اگر به پشت گوشی های ایفون دقت کنید نوشته است طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا و مونتاژ در چین. اما دلیل این که اپل همان مونتاژ را هم در کالیفرنیا انجام نمی دهد، چیست؟

با اشتراک در فیلیمو به تماشای هزاران فیلم و سریال ایرانی و خارجی بنشینید.

نهنگ عنبر 2: سلکشن رویا

داستان فیلم نهنگ عنبر 2: سلکشن رویا ادامه ماجراهای ارژنگ صنوبر و رویا است. حتما به یاد دارید که در فیلم اول ارژنگ آهنگ های مورد علاقه رویا را در نواری به نام سلکشن رویا به او می داد و اسم فیلم هم یادآور آن صحنه است...

فیلیمو ببین
دیدگاه‌ها
 1. 2 ماه پیش
  بتوچه بدون هیچ وقفه ی برو اسید بخور یا عضو انصار جیش الململ شو گوه بر سرت بیناموس
 2. 2 ماه پیش
  جالب بود . موفق باشید. http://www.adv98.com
 3. 2 ماه پیش
  خاک بر سر کسانی که آیفون میخرن! این گوشی نماد کامل سرمایه داری مطلق و استثمار انسانهاست. اینکه انسان برده صنعت و فناوری میشه و تنها معیار ارزش واقعی در جهان پول است! اما در مقابل اندروید یک محصول بازمتن است که به بشریت نوید عدالت بیشتر و تسلط و آزادی در علم و فناوری رو میده، نه اینکه انسانها بردهء سیستم سرمایه داری بشن و علم و فناوری هم بجای اینکه بطور کل در خدمت عموم بشریت قرار بگیره در خدمت این سیستم باشه و جور دیگه نشه و کسی حق نداشته باشه ازش استفاده کنه.
 4. 2 ماه پیش
  دوستان بازی PES2017 برای اندروید منتشر شده میتونید برید و ویدئو های من رو ببینید
 5. شما که همش بخاطر ایفونیت نه بقیه
 6. 2 ماه پیش
  اگه کشور ما در شرایط عادی و نرمال به سر میبرد ،بالاترین ظرفیت وقابلیت رو برای جذب کارخانجات دنیا وبه تبع ان وارد شدن تکنولوژی و سرمایه ی خارجی در کشور رو داراست.هم نیروی کار ارزان،هم بهترین متخصصهای دنیا،هم نیروی کار جوان،هم منابع و ثروت خدادادی و همچنین قرار داشتن در یکی از بهترین موقعیتهای جغرافیایی در منطقه(چیزی حدوده 300 تا400میلیون همسایه)و داشتن زیرساختهای صنعتی.حیف و صدهزار حیف که تصمیم گیران،به فکر پیشرفت کشور و رفاه مردم نیستند و تمام ظرفیتهای ما در راهی غیر از شکوفایی ایران مصرف میشه.
 7. 2 ماه پیش
  چون علاوه بر نیروی کار ارزون تر چین به نوعی وصل کننده کشور های شرق دور به خاورمیانه و اقیانوسیه به همه
 8. 2 ماه پیش
  چرا داره آخه کارگر ارزونه دیگه