گره 4 | ایرانی ها وطن پرست ترن یا کره ای ها؟

18,270

اگه شما جای مردم کره بودید چیکار می کردید؟

گره مدیا
گره مدیا 496 دنبال کننده
ترتیب نمایش
Ebliser

Ebliser

9 ماه پیش
خیلی کارتون خوبه 100000000 تا لایک
ناصر

ناصر

9 ماه پیش
تمام انسانهایی که 8 سال جنگیدن فریب بزرگی از شخص خمینی خوردن، و گفته شد برید برای ناموس بجنگید که ناموستون در رفاه و آسایش زندگی کنه ولی خاک تو سر همه ما که حتی یک قطره جرات اون انسانهایی که از خون ما بودن رو نداریم که کاری انجام بدیم. یه چیزی تعریف کنم چشمتون باز بشه از اعمال دهه 60 این آقایون به ظاهر وطن پرست و آمریکایی، عمو و دایی من روی دوچرخه و ترک اون سوار بودن که در سال 60 شهید شدن و همکلاسی هم بودن و از مدرسه ابتدایی بر میگشتن، آخرش هم به خانواده ما گفته شد اونها منافق بودن که شلیک به اشتباه و چشم بسته پاسدار و بسیجی رو ماله بکشن و جنازه ها هم سریع غیب شدند که گلوله مشخص نباشه. جرمشون این بود چون وسط درگیری از اونجا عبور میکردن فقط به همین گناه، من فقط متاسف هستم. تصمیم با خودتون.
Nightwolf.ng

Nightwolf.ng

9 ماه پیش
کالا های ایرانی چی تولید میشن که کلا ما اید حمایت کنیم ؟ من یه گیمرم و تنها کالای ایرانی برند TSCO هستش که نه کیفیت خوبی داره و در چین ساخته میشه ولی وبسایتش tsco.ir هستش کلا ایران تو هیچ زمینه ای پیشرفت نمیکنه و فقط مردم دوست دارن سر خودشون کلاه بزارن:|
u_2506125

u_2506125

10 ماه پیش
برهان عقلی میگه انسان همواره منفعت فردی را ترجیح میدهد بر منفعت جمعی حتی اگر در خدمت اجتماع باشد! پس مقوله ی «وطن پرستی» از نگاه حکیم، بر هیچ انسانی چه در گذشته ، حال و آینده و چه کره ای و ایرانی، صدق نمی کند. پس آحاد مردم بنا به طبع ذاتیشان (منفعت طلبی) حق دارند مثلا پول خود را در خرید ارز و طلا به کار ببرند تا سود کسب کنند! اما زمانی که منافع آحاد مردم، با همدیگر تزاحم پیدا کند، دولت ها نقش پیدا میکنند یعنی باید برای رفع تزاحم و نامین منفعت برای آحاد مردم ، دست به سیاستگذاری بزنند تا اثر جمعی مثلا خرید ارز را کنترل کنند طوری که موجب ضرر برای دیگر مردمان نشود. متاسفانه دولت ها به جای اینکه اراده ی مردم را در اداره ی کشور حاکم کنند تا عدالت اجتماعی محقق پیدا کند با تصمیمات غلط و اجرای ناقص و ضعف در عملکرد و... موجب شده اند تعدادی از مردم متضرر شوند. مقصر این ضرر، دولتها هستند نه دیگر مردم!
سایت گرافیکی شیعه جی اف ایکس

سایت گرافیکی شیعه جی اف ایکس

10 ماه پیش
بسیار محشر و سری جالبی داشت!
بهزاد1396

بهزاد1396

10 ماه پیش
آخرش باید میپرسید حالا مردم ایران لیاقت دارن بهتر زندگی کنن یا مردم کره؟ مردمی که همیشه یه بهونه پیدا میکنن برای پیوستن به بقیه ایرانیا و خارجیا در سوراخ کردن کشتی که توش هستن . مردمی که تا نوک دماغشون رو میبینن و برای سود کوتاه مدت آینده خودشون و بقیه رو خراب میکنن. یاد رانندگی ایرانیا افتادم.
shaahin2008

shaahin2008

10 ماه پیش
وطن پرستی یعنی به فکر جسم و روح کشورمون باشیم. وقتی این همه ماشین تک سرنشین بیرون میبریم و هوا رو آلوده میکنیم. درختارو بی ملاحظه قطع میکنیم. توی خیابون و کوه و جنگل زباله میریزیم. توی دریا لاستیک ماشین و آشغال میریزیم و منابعش رو بی ملاحظه استخراج میکنیم فکر نکنم واژه وطن پرست شایسته ما باشه
Miranda

Miranda

10 ماه پیش
بنظر نمیاد سواله جالبی باشه اونم توی ایران چون زمینه اعتماد توی کره بیشتره. البته ربطی به اعتماد دو طرفه هم نداره اگه الان بگن کشور نابود میشه مردم بیاید اینکارو کنید یه چیز 50-50 هست. من خودم پایه هستم برای کمک ولی از نظر مردمی که منفعت خودشون رو بیشتر میطلبن تا منفعت کلی کشور رو نمیدونم. ولی از لحاظ کلی ایرانیها وطن پرست هستن ولی متاسفانه کی ؟ وقت گل نی . درباره حمایت از کالای ایرانی هم همینطوره مردم حمایت نمیکنند میگن بی کیفیته ولی به این فکر نمیکنند که همون جنس خارجی هم یه زمانی بی کیفیت بوده و با حمایت و پشتیبانی تونسته این همه کیفیت پیدا کنه. ( البته یک سری از مردم شریف ایران هم هستن که حمایت کننده هستند از کالای ایرانی که باید گفت درود بر شرفت ایرانی و پاینده باشی)
moooopar

moooopar

10 ماه پیش
ایران فقط ایران
یا...هو

یا...هو

10 ماه پیش
من اگه بدونم مسئولین دولت کشورم دارن باتمام وجود کار میکنن ب نفع مردم بله میدم ولی ن بااین دولت و مسئولین
نمایش بیشتر دیدگاه ها