در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
برنامه عصر ما (3 ویدیو)
3 / 1
عصرما ۱ - پرونده حضور زنان در ورزشگاه ها

عصرما ۱ - پرونده حضور زنان در ورزشگاه ها

114,765
برنامه عصر ما، پخش اختصاصی از کانال aparat.com/asrma - بررسی حضور زنان در ورزشگاه ها با حضور نرگس آبیار، لاله افتخاری، حمید رسایی، حجت الاسلام محسن غرویان و فائزه هاشمی.
11 ماه پیش
خبری
دیدگاه‌ها
 1. 3 روز پیش
  برنامه خوبى بود تشكر
 2. 2 ماه پیش
  من که پسرم یدفعه نرفتم ورزشگاه والا ادم خونه رو ول میکنه پاشه بره ورزشگاه یه پولیم از جیبش بره حیفه بشینیت خونه تخمه پفک بگرین از تلوزیون نگاه کنین تازه میتونین صحنه اهسته ام ببینین تو ورزشگاه نمیشه.
 3. 2 ماه پیش
  یکبار لطف کنید برید استادیوم آزادی و ببینید هم سن و سال های من چه فحش هایی میدهند بعد اضهار نظر کنید.باور کنید خواهر و مادر بازیکن و مربی رو میارن جلو چشش
 4. 2 ماه پیش
  واقعا خودمونیماا نگاه مسولین نظام به این حقوق شهروندی خیلی عقب مونده و پست هستشاا فک نمیکردم
 5. 2 ماه پیش
  یه عده ایی (اصلاح طلب ها) میخواهند با این ترفند مردم را سرگرم کنند و خودشان دزدیهای آنچنانی بکنند و یه عده ایی هم مثل این مجری نوکری غربیها را میکنند تا به نوایی برسند. دولت بی تدبیر و نا امیدی از خدا میخواد مردم به این چیزها سرگرم شوند تا به نا کارآمدی این دولت دروغگو نپردازد.
 6. 2 ماه پیش
  ما رو با این بحث رفتن زن ها به ورزشگاه ها دارن بازی میدن ، تا خیانت های اصلاح طلب ها (بخوانید افساد طلب ها) رو ازیاد ببریم و از طرفی یادمون بره که چه کسانی به آمریکا نامه زدن تا ایران رو تحریم کنن و یادمون بره که چه کسانی در سال های دفاع مقدس پنهانی با اسراییلی ها مذاکره کردن .
 7. 2 ماه پیش
  تمام مشکلات ما حل شده بود ، فقط رفتن زنها به ورزشگاه مونده بود ، که خدا رو شکر حل شد!!!
 8. 2 ماه پیش
  از زنه
 9. 2 ماه پیش
  منظور از نا مساوی بودن زن و مرد این نیست که مرد بالاتر از زندگی نه این دستور اسلامه برای به کمال رسیدن زن و مرده چرا که میدونید حضرت زهرا(س)یه زن بود در حالی که میلیون ها مرد فدای خاک پای حضرت میشن و امام علی(ع)هم مرد بود و میلیون ها زن و مرد فداب خاک پای حضرت میشن. براچی اینجوریه؟برا این که امام علی آدم بود از راه مرد بودن حضرت زهرا آدم بود از راه زن بودن مرد برای به آزادی رسیدن از یه راهی باید بره زن هم برای به آزادی رسیدن از یه راهی باید بره .این بحثا تو کتابای شهید مطهری برید بخونید همه شبهه ها براتون حل میشه.آزادی انسان(اسم کتاب)
 10. 2 ماه پیش
  تقصیر مردم نیست که این مطلبو درک نمیکنن تقصیر این کساییه که اومدن توجیه چرتی آوردن . اصلا دین اسلام اینقدر حساس در مورد این بحث نظر داده که حتی مسجد رفتن زن رو هم براش شرایط گذاشته .یعنی مسجد رفتن برای زن واجب نیست حتی اگه دیوار به دیوار خونشون باشه. آیا زنی که لازم نیست به مسجد بره و طبق حدیث پیامبر(مسجدالمرأة بیتها)مسجد زن خانه آن است،آیا با وجود همچین شرایطی و با وجود شرایط افتضاح ورزشگاه زن باید اونجا باشه؟؟ اصلا خود تفکر (زن = مرد)اشتباهه و از غرب وارد کشور شده و با اسلام و فرهنگ ایرانی منافات داره. بعد کی گفته صدا و سیمای ما اسلامیه؟ اصلا اسلامی نیستش پس صدا و سیما رو ملاک قرار ندید .