در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

عصر ما ۱- پرونده حضور زنان در ورزشگاه ها

94,508
برنامه عصر ما، پخش اختصاصی از کانال aparat.com/asrma - بررسی حضور زنان در ورزشگاه ها با حضور نرگس آبیار، لاله افتخاری، حمید رسایی، حجت الاسلام محسن غرویان و فائزه هاشمی.
دیدگاه‌ها
 1. 3 روز پیش
  اقای farvan..دلیل این بد دهنیتو نمیفهمم تو نظرات چنتا ویدیو منو متهم کردی که فونیکسم...من نمیدونم فونیکس با تو چی کرده که سایشو با تیر میزنی ولی بقران اگه عتقاد داری بقران من فونیکس نیستم این شاخ محبتتو از ما بکش بیرون
 2. 3 روز پیش
  امام علی (ع) فرمودند : هر چیزی نیازمند عقل و خرد است و خرد نیازمند ادب . چرا اینقدر راحت بی ادبی میکنی او هم در مقابل کسی که اصلا نمیشناسی . امام علی (ع) فرمودند : بهتان زدن به آدم بی گناه بزرگتر از آسمان است . چرا به خاطر کاری که انجام ندادم تهمت میزنی . من phoenix نیستم و نه شما رو میشناسم نه ایشون رو ولی با ادب و احترام با هم صحبت کنید .
 3. 3 روز پیش
  خیلی تابلو کامنت میزاری phoenix .مثلا توی یه کامنت دو خطی طوری تایپ میکنی که انگار با عجله تایپ شده طوری به ذهن مخاطب القا بشه که وقت نداری.در صورتی که تو یه کانال دیگه در حال کامنت گذاشتن هستی.جایی دیگه بصورت کتابی کامنت میزاری. یه جا دیگه یه کلمه اضافی میزاری مثلا ی . جایی دیگه واسه کلمه اون رو تایپ میکنی آون. یا جایی دیگه مثلا کلمه آقا رو مینویسی اقا و خیلی چیزای دیگه. یه جا دیگه کامنت میدی انگار که ادم بیسوادی هستی بعد ی جا دیگه با همون اکانت چیزی مینویسی که به اون کسی که قبلا کامنت میزاشت نمیخوره یه جا دیگه دیگران رو پول گرفتن متهم میکنی بعد خودت صبح تا شب اینجایی.و به عمد اسم یکی از اکانتات رو عوض میکنی که القا کنی که من فقط همین یک نفرم. تازگیم که اسم دخترانه میزاری رو پروفایلت خلاصه میخواستم بگم خر خودتی.
 4. 3 روز پیش
  تخم جن phoenix باز با اکانتات نمایش خیمه شب بازی راه انداختی.حالا چرا ادای زن و زوله ها رو در میاری تخم جن.
 5. 3 روز پیش
  زن نباید به خاطر شهتورانی و مورد ابزار قرار گرفتن تکریم بشه زن باید به خاطر اینکه اصلیترین بنیان اصلی خانواده و جامعه هست تکریم بشه فقط این انرژی هسته ای و نبودن تحریم و وجود نیروگاه و پتروشیمی نیست که 500 سال بعد جامعه مارو تضمین میکنه و باعث پیشرفت جامعه میشه بلکه از همه ی اینها مهمتر وجود زن باهوش و مدبر که با تربیت درست خانواده بویژه فرزندان جامعه شمارو از دیروز پیشرفته تر میکنه . ما با کمک زنها 1000 سال بعد ژاپن رو 50 ساله بدست میاریم .
 6. 3 روز پیش
  بیایید رو راست باشیم با افزایش شهوترانی تو جامعه دل مردان سیر نمیشه تنها بنیان خانواده نابود تر از امروز و جامعه لجنزارتر و آمار طلاق هم میشه 98 درصد که مقصر فقط آقایون نیستن اشتباه نکنید هم آقایون هم خانم ها مقصر هستند حتی شاید خانم ها بیشتر چون وقتی غرور آقا با یه تو دهنی توسط خانم ها بریز دیگه شهوتشو تو جامعه رها نمیکنه میره تو خونه خودش . من موافق حضور بانوان در هر جایی هستم اما آیا تضمین میشه که ارزش زنان در جامعه حفظ بشه تضمین میشه یه عده مثل دختران انقلاب یا چهارشنبه سیاه آبروی همه ی بانوان رو به سخره نگیرن یه عده کارو به جایی رسوندن که در مورد چنین موجود با ارزش و والایی داریم اینقدر حقیرانه بحث میکنیم . زن باید در جامعه جزو تکریم شده ترین قشر قرار بگیره نه اینکه از زن به عنوان یک ضربه گیر استفاده کنیم .
 7. 3 روز پیش
  به طور شفاف برنامه به دلایل اشاره نکرده علت اصلی همش به خاطر شهوترانی بی پایان انسان . همین چند وقت پیش بود زنان تو سوئد کنسرت مختلط رو به خاطر تجاور و آزار و اذیت خانم ها توسط مردان تحریم کردن و کنسرت بانوان برگزار کردن ربطی هم به تربیت آقایون نداره خود خانم ها هم اگر آقا بودند این کارو میکردن به جز مومنین همه این کارو میکنن چون یه قریضه هست همون طوری که در ماه رمضان قریضه غذا خوردن اجازه روزه گرفتن به خیلی هارو نمیده به جز مومنین .
 8. 3 روز پیش
  این مسئله کاملا سیاسی و ازش دارن کاملا استفاده سیاسی میکنن این برنامه هم به همین سیاسی بازی دامن زده و نگفته چرا در برهه هایی خاص این مسئله مطرح میشه . زمان احمدی نژاد مطرح شد همین اصلاح طلبان گفتند دیدید این ها میخان به جامعه فحشارو القا کنن و اینا مسلمون نیستن و با همین روش دولت قبل حواس هارو از گند های مدیریتی عصر خودش پاک کرد الان هم یه عده دوباره این مسئله پیش کشیدن که کم کاری هارو ماسمال کنن به جای این حرف ها به داد مردم برسید این که زن ها برن یا نرن برای ما اشتغال و در آمد نمیشه وقتی به این مسئله درست پرداخته میشه که سیاسی نشه و با این مطلب به صورت کارشناسی رفتار بشه نه به صورت عقده گشایی . حضور زنان در ورزشگاه و ... اشکالی نداره اون چیزی که اشکال داره حضور حصار ورزشگاه دور تفکر و تعقل زنان کشور ماست . به مجری هم تذکر بدین مناسب تر بشینه این طرز نشستن در هیچ جای دنیا محترمانه نیست
 9. 4 روز پیش
  تدوین آخر و تیتراژش بسیار عالی بود و به برنامه نمیخورد حتی! بازهم میگم اگر نیاز به مجری داشتید من میتونم کمکتون کنم. موفق باشید و روز به روز بهتر شید. به امید ارزش مطلق آزادی تا جایی که به دیگری آسیبی نرسه نه آزادی ای که الان مردان ما دارن که هرکاری دلشون بخواد میتونن با زنها بکنن. ایران بهشت مردهاست.
 10. 4 روز پیش
  راکورد هم که حفظ نشده! رژ لب مجری پاک شده.. بطور کلی ساختار برنامه و مجری افتضاح!