آموزش گوگل آنالایتکس - 1

6,878

وبینار معرفی و آموزش گوگل انالایتکس، بخش اول که به صورت وبینار در تاریخ 7 خرداد 96 برگزار شد. در این بخش به معرفی برخی گزارشات و نحوه تحلیل امار و اطلاعات پرداخته شد.

عادل طالبی 682 دنبال کننده
ترتیب نمایش

سامان فرج پور

10 ماه پیش
با سلام و احترام خیلی مفید و سازنده بود جناب طالبی عزیز .من زیاد تکنیکال نیستم ولی قشنگ با زبان ساده بیان فرمودید و استفاده کردم تشکر
عادل طالبی محبت دارید. خوشحالم که مورد توجه بوده و انشاالله مفید هم باشد.

جواد قنبری

2 سال پیش
درود استاد گرامی بنده هر جقدر تو کاال کسب و کار شما دنبال قسمت 2 انالیتیکس میگردم پیداش نمیکنم . حتی تو ایمیلم هم نیومده .
عادل طالبی سلام. این را در نماشا گذاشتم و یوتیوب. بگردید، هست.

جواد قنبری

2 سال پیش
درود دوباره . متاسفانه نتونستم عضو خبرنامه شما بشم . تو مرحله اخر فقط نام وبسایت و برخی مشخصات رو درج کرده بود و لینکی برای تایید ایمیل وجود نداشت.
عادل طالبی سلام. نباید مشکلی باشد. آنجا هست.

جواد قنبری

2 سال پیش
با سلام و درود استاد گرامی، بخش 2 چه زمانی اماده میشه ؟
عادل طالبی سلام. در کانال به مناسبت 4 هزار نفری شدن کانال تلگرام گذاشته شد.

مهدی وحیدی منفرد

2 سال پیش
سلام خیلی عالی
عادل طالبی سلام جناب وحیدی منفرد. سلام. ممنون که نظر می گذارید و بازخورد می دهید. بازخوردهای شما عزیزان موجب تکرار و ادامه این مسیر است. خوشحالم که مورد توجه بوده است.

نیلوفر

2 سال پیش
بزای من که به تازگی درگیر این موضوع شدم بیار عالی بود و خیلی از سوالات من و همکارانم رو جواب داد. منتظر قسمت های بعدی هستیم.ممون از به اشتراک گداری و اینکه انقدر ساده ، روان و کاربردی توضیح میدین.
عادل طالبی سرکار خانم نیلوفر، خیلی خوشحالم که مورد توجه بوده و راضی بوده اید. ممنون می شوم شما هم آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

مهدی وحیدی منفرد

2 سال پیش
سلام آقای طالبی ممنونم از مطالب بسیار مفید که با تبحر فوق العاده که در وجود شما هست نسبت به فهم آسان موضوع کمک می کنید مشتاقانه منتظر ادامه مطالب می باشم
عادل طالبی جناب آقای وحیدی منفرد. خوشحالم که این ویدئو هم مورد توجه شما بوده و بسیار ممنونم که بازخورد می دهید. حتما بخش های بعدی هم منتشر خواهد شد.

گروه فروردین

2 سال پیش
بسیار جامع بود. امیدوارم قسمت دوم رو هم هرچه سریعتر بگذارید. برای مجموعه هایی مثل مجموعه فروردین بسیار مفید بود و ما این ویدئو رو در جمع همکاران دیدیم.
عادل طالبی دوستان خوبم در گروه فروردین خوشحالم که مورد توجه بوده و بسیار عالی است که آن را مفید یافته اید. همچنین از اینکه بازخورد می دهید بسیار ممنونم. این بازخوردها موجب می شود نسبت به ادامه این مسیر اطمینان بیشتری داشته باشم. ممنون می شوم با ابزارهایی که

سیروس دیناروندی

2 سال پیش
خیلی عالی بود ممنون
عادل طالبی جناب دیناروندی عزیز، ممنون که بازخورد می دهید. خوشحالم که مورد توجه بوده. همچنین ممنون می شوم اگر آن را با دیگران هم به اشتراک بگذارید. سپاس.
نمایش بیشتر دیدگاه ها
pixel