در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
بازاریابی دیجیتال (23 ویدیو)
23 / 21
آموزش گوگل آنالایتکس - 1

آموزش گوگل آنالایتکس - 1

5,651
وبینار معرفی و آموزش گوگل انالایتکس، بخش اول که به صورت وبینار در تاریخ 7 خرداد 96 برگزار شد. در این بخش به معرفی برخی گزارشات و نحوه تحلیل امار و اطلاعات پرداخته شد.
1 سال پیش
آموزشی
دیدگاه‌ها
 1. 1 سال پیش
  درود استاد گرامی بنده هر جقدر تو کاال کسب و کار شما دنبال قسمت 2 انالیتیکس میگردم پیداش نمیکنم . حتی تو ایمیلم هم نیومده .
  1. سلام. این را در نماشا گذاشتم و یوتیوب. بگردید، هست.
 2. 1 سال پیش
  درود دوباره . متاسفانه نتونستم عضو خبرنامه شما بشم . تو مرحله اخر فقط نام وبسایت و برخی مشخصات رو درج کرده بود و لینکی برای تایید ایمیل وجود نداشت.
  1. سلام. نباید مشکلی باشد. آنجا هست.
 3. 1 سال پیش
  با سلام و درود استاد گرامی، بخش 2 چه زمانی اماده میشه ؟
  1. سلام. در کانال به مناسبت 4 هزار نفری شدن کانال تلگرام گذاشته شد.
 4. سپاس مثل همیشه عالی
 5. سلام خیلی عالی
  1. سلام جناب وحیدی منفرد. سلام. ممنون که نظر می گذارید و بازخورد می دهید. بازخوردهای شما عزیزان موجب تکرار و ادامه این مسیر است. خوشحالم که مورد توجه بوده است.
 6. 1 سال پیش
  بزای من که به تازگی درگیر این موضوع شدم بیار عالی بود و خیلی از سوالات من و همکارانم رو جواب داد. منتظر قسمت های بعدی هستیم.ممون از به اشتراک گداری و اینکه انقدر ساده ، روان و کاربردی توضیح میدین.
  1. سرکار خانم نیلوفر، خیلی خوشحالم که مورد توجه بوده و راضی بوده اید. ممنون می شوم شما هم آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.
 7. سلام آقای طالبی ممنونم از مطالب بسیار مفید که با تبحر فوق العاده که در وجود شما هست نسبت به فهم آسان موضوع کمک می کنید مشتاقانه منتظر ادامه مطالب می باشم
  1. جناب آقای وحیدی منفرد. خوشحالم که این ویدئو هم مورد توجه شما بوده و بسیار ممنونم که بازخورد می دهید. حتما بخش های بعدی هم منتشر خواهد شد.
 8. 1 سال پیش
  بسیار جامع بود. امیدوارم قسمت دوم رو هم هرچه سریعتر بگذارید. برای مجموعه هایی مثل مجموعه فروردین بسیار مفید بود و ما این ویدئو رو در جمع همکاران دیدیم.
  1. دوستان خوبم در گروه فروردین خوشحالم که مورد توجه بوده و بسیار عالی است که آن را مفید یافته اید. همچنین از اینکه بازخورد می دهید بسیار ممنونم. این بازخوردها موجب می شود نسبت به ادامه این مسیر اطمینان بیشتری داشته باشم. ممنون می شوم با ابزارهایی که
 9. خیلی عالی بود ممنون
  1. جناب دیناروندی عزیز، ممنون که بازخورد می دهید. خوشحالم که مورد توجه بوده. همچنین ممنون می شوم اگر آن را با دیگران هم به اشتراک بگذارید. سپاس.
 10. 1 سال پیش
  سپاس گزارم آقای طالبی، منتظر قسمت دوم گوگل آنالیتیکس هستم
  1. سرکار خانم تقوی، ممنون که بازخورد می دهید. خوشحالم که مورد توجه بوده. همچنین ممنون می شوم اگر آن را با دیگران هم به اشتراک بگذارید. سپاس.