در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

دفاع روحانی از سپاه پاسداران

7,859
رییس جمهور با اشاره به اینکه تولید تسلیحات دفاعی یک ضرورت برای امنیت ملی ما است، تصریح کرد سپاه یک نیروی بزرگ مردمی و نظامی در کشور ما است و در جنگ هشت ساله نقش بسیار مهمی را ایفا کرده وامروز هم برای امنیت ایران و مبارزه با تروریست نقش بسیار موثر و مهمی را ایفا کرده و می کند.
دیدگاه‌ها
 1. 5 ماه پیش
  این بزرگ لیبرال ، بعد از اینکه دید واقعا آمریکا قابل اعتماد نیست میخاد سپاه رو اهرم فشاری بر علیه آمریکا به نفع خود و هم فکران استفاده ابزاری قرار بده و گرنه با سپاه همدل و همفکر نیست . اون حرف هایی که در مناظرات زدی رو از یاد نمیبریم که غیر مستقیم به سپاه و مدافعین حرم حمله کردی.
 2. 5 ماه پیش
  و تندیس باادب ترین فرد سال هم میرسه به خانم پنیا. مبارکتون باشه :|
 3. 5 ماه پیش
  چه عجب روحانی دست از گوه خوری هاش برداشت با اون سند گوه بیست سی اشغال میگه انشا الله کاری میکنیم که این مرگ بر ها تموم شن جوری ،یگه انگار میخواد با امریکا صلح کنه و با تراپ شکم پرست اخمخ الاخ برقصه
 4. 5 ماه پیش
  پناه بر خدا از دست تزویر شیاطین
 5. 5 ماه پیش
  دلواپسان خودتونو نمی خواد بکشید ...اندکی اتحاد رو حفظ کنید همه ی ما ایرانی هستیم
 6. 5 ماه پیش
  ایول رییس جمهور محبوب
 7. 5 ماه پیش
  دستت خیلی وقته برا ما زو شده جناب
 8. 5 ماه پیش
  من یک کوردم...اما جانم رو برای ایران میدم و نظرم با نظر مصطفی یکیه....ایران با همه اقوامش زیباست
 9. بعد از افتضاح های اخیر که آقای روحانی به بار آورده، راهی جز آویزان شدن به سپاه سربلند براش باقی نمونده. بعد از تلف کردن ۴ سال وقت مملکت اقای اعتدال حالا داره شعارهای افراطی میده همون حرف هایی که میگفتند احمدی نژاد زد و کشور ما به قهقرا رفت. اینجاست که میگن دشمن دانا به از دوست نادان اگر موضع گیری جدی ترامپ نبود «آقای روحانی داشت ذره ذره ایران را خلع سلاح میکرد». موشک ها و مانورهای سپاه را مانع برجام جونش میدونست. حالا که دوره دوم رایشو آورده و نتونسته تخریب سال ۸۸ یا کودتا را عملی کنه بدینوسیله داره افتضاح هاشو پاک میکنه. ((خوب دقت کنید که یک جاسوس حرفه ای چقدر تمیز کار میکنه)). باشد تا مردم ایران درس بگیرند. فتنه ۹۶ بسیار بد تر از فتنه ۸۸ بود اما هیچ ظاهری نداشت. جنگ خاموش خواص!
 10. 5 ماه پیش
  یکی به نعل میزنه یکی به میخ. اگه سپاه محبوب تمام دنیاست چرا FATF رو که اسم سردار سلیمانی علنا توش اومده بود امضا کردین؟