در حال بارگذاری
با ترافیک رایگان و دانلود در فیلیمو
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
Loading...

کشتن دردناک یک پلنگ و حیوان آزاری در آخرین لحظات زندگی

19,587
چه زمانی ایران برای پلنگ ها امن خواهد شد؟ این سووالی است که پس از انتشار فیلم و عکس مرگ هر پلنگ پرسیده می شود و بدون پاسخ فراموش می شود. در آخرین نمونه مظلومیت عمیق این حیوان ارزشمند را پیش از کشته شدن شاهد هستیم. آیا این بار هم باید بپرسیم «چه زمانی ایران برای پلنگ ها امن خواهد شد؟» و بدون پاسخ ماجرا را فراموش کنیم؟ ادامه خبر در پایگاه خبری دیده بان حقوق حیوانات: arw.ir/?p=56885

فیلم رو تو فیلیموببین، جام جهانی رو تو روسیه

20% تا 45% تخفیف، از 9 آبان تا 24 آذر

دیدگاه‌ها
 1. 10 ماه پیش
  حرامزاده
 2. 1 سال پیش
  ........
 3. 2 سال پیش
  باید جرم کشتن حیوانات در حال انقراض قصاص نفس شود تا این گونه هر انسان زنازاده ایی به خود اجازه تعرض به حقوق انها را ندهد .
 4. 3 سال پیش
  چطور زخمی شده خدا داند ولی اینها که کاری به زبون بسته نداشتن
 5. 3 سال پیش
  متاسفم از بی خردی و خودخواهی. واقعا بی شرفن.
 6. 3 سال پیش
  سلام به دوستان. چه جمله ی پر معنایییست : سطح فرهنگ یک جامعه را از نوع رفتار با حیوانات میتوان فهمید. خداوند بزرگ ازشون نگذره.سزای این جنایتشون رو خواهند دید ان شاء الله تعالی.
 7. 3 سال پیش
  علی، 1 پای پلنگ زخمیه، 2 حالت چشم هاش بگفته یکی از سایت های طرفدار محیط زیست نشان از ضربه مغزی یا مسمومیت داره، 3نمیدونم تا بحال گربه داشتی یا نه ولی حالتی که داره داره با زبون بی زبونی میگه تسلیمم تو رو خدا کار باهام نداشته باش،4 خواهشن دقت کن بعد نظر بده، خدا خودت به حساب این بی شرف ها برس!
 8. 3 سال پیش
  وقتی انسان ببری را بکشد نامش را تمرین مردانگی می گذارند.ولی وقتی ببری انسان را بدرد، نامش را توحش و آدمخواری می نهند؛تفاوت جنایت و عدالت هم در قاموس بشر از این بیشتر نیست " جرج برنارد شاو"
 9. 3 سال پیش
  حاجی گرفتی مارو یازده دقیقه ویدیو رو تا اخر رفتم کلی بد وبیراه به اون بنده خداها دادم اخرش نه کشتنی دیدیم نه ازاری یعنی چی این حرکتت مثلا؟
 10. 3 سال پیش
  به نظر من که محیط بانی و سازمان محیط زیست تو این قظیه پلنگ ایرانی گند زدن گنـــــد ...!