خرد جنسی12/ روایت "من" از رابطه جنسی!

161,182
خرد جنسی
خرد جنسی 2.9 هزاردنبال‌ کننده

مجموعه ی خرد جنسی.فصل توصیف. گفتگو و ارائه ی مددکاران، اساتید و محققان زیست جنسی جامعه ی ما.کاری از:یاسر عرب.قسمت دوازدهم ارائه ی سرکار خانم مهناز ابراهیم پور (جامعه شناس) با موضوع تاثیر روایت های گوناگون از زیست و رابطه جنسی.

خرد جنسی
خرد جنسی 2.9 هزار دنبال کننده
ترتیب نمایش
hakbarnejad

hakbarnejad

2 ماه پیش
از اینکه وارد حریم ها و لایه های ناشناخته جامعه میشوید و آن را تبدیل به دانش میکنید متشکرم. تحول در اجتماع از شناخت جامعه و جامعه شناسی شروع می شود. امید وارم مباحث علمی باعث ارتقاع فرهنگ جامعه بشود.
khaterefahimifam

khaterefahimifam

4 ماه پیش
نه فقط صدای خانم بلکه اقا هم اروم صحبت میکردنو این نه به خاطر خجالت بلکه هب خاطر محل مصاحبه هست که استدیو نیست و یه مکان باز و عمومیه ظاهرا. صحبتها هم خوب بودن و اطلاعات و تجربه های خوبی بود که اگر تسلط رو "ارائه" و "بیان" مطالب خیلی قوی نبود اما به نظر تاثیری رو بیان مفهوم نداشت. من ممنونم از این برنامه اقای عرب و خانم محترم ابراهیم پور.
بزم آرا

بزم آرا

6 ماه پیش
چقد گنگ و پخش و پلا صحبت میکنه این خانم!! احساس میکنه یه چیز جدید کشف کرده که هیچکس نمیدونه و من من هم همين را ميگم: هیجان زیادی داره برای توضیح دادنش و همین عجول بودن باعث شده روان و صریح و راحت صحبت نکنه، از طرفی خجالت هم میکشه صحبت کنه چون موضوع جنسی اصولا صحبت در موردش در جامعه ما خجالت آور آموزش داده شده متاسفانه. با این حال بحث بدی نبود اما میتونست خیلی خیلی خیلی بهتر باشه
marzie

marzie

8 ماه پیش
خیلی عالی! متشکرم . من شاید شما رو تا به حال حمایت مالی نکرده باشم ، اما به هرشکل ممکن سعی خودم رو کردم که شما رو به دیگران معرفی کنم و از این بابت بسیار خوشحالم. امیدوارم در این راه پایدار و موفق باشید.
حامد

حامد

8 ماه پیش
چقد گنگ و پخش و پلا صحبت میکنه این خانم!! احساس میکنه یه چیز جدید کشف کرده که هیچکس نمیدونه و هیجان زیادی داره برای توضیح دادنش و همین عجول بودن باعث شده روان و صریح و راحت صحبت نکنه، از طرفی خجالت هم میکشه صحبت کنه چون موضوع جنسی اصولا صحبت در موردش در جامعه ما خجالت آور آموزش داده شده متاسفانه. با این حال بحث بدی نبود اما میتونست خیلی خیلی خیلی بهتر باشه
مجتبی

مجتبی

8 ماه پیش
کاش این فایل هاتون رو بصورت پادکست صوتی نتشر کنید. اینجوری امکان گوش دادنش خیلی راحت تره
Mohsen Bakhtiar

Mohsen Bakhtiar

8 ماه پیش
بسیار عالی بود. از توضیحات کارشناس خوبتون خانم ابراهیم پور خیلی استفاده کردم
Shafizadeh

Shafizadeh

8 ماه پیش
بسیار عالی بود . و تشکر فراوان از مجری و خانم ابراهیم پور که این تابو را شکستن و باب صحبت را باز کردن
amir12330

amir12330

8 ماه پیش
بسیار عالی
sadra

sadra

8 ماه پیش
فوق العاده و معرکه بود من از توضیحات خانم مهناز ابراهیم پور لذت فراوان بردم قطعا من از طرفداران موضوعات حیاتی و جامعه شناسی هستم. و از دریچه فلسفی تفکر برانگیز میباشد.
نمایش بیشتر دیدگاه ها