داغترین‌ها: #Copa America 2019
ترتیب نمایش
jake and richi

jake and richi

3 ماه پیش
یه دفعه میخنده همزمان اخم میکنه آدم میترسه.
nazer

nazer

3 ماه پیش
بنده خدا طوری به آقای ثابتی میگه ایشاالله گرفتار بشی انگار من بودم حدود صد میلیون هزینه کردم برم مجلس
منظر

منظر

3 ماه پیش
مسخره ترین جمله اینه که میگه خوبی دولت فریدون اینه که دولت رئیسی نیست
zarbaff

zarbaff

3 ماه پیش
یعنی این آقاملت روخرفرض کرده که میگه اگه رئیسی میومد بهتر بود شماکه درس حوزه خوندی میدونی دروغ وافترا عاقبتش چیه
zarbaff

zarbaff

3 ماه پیش
فکر کنم آقای وکیلی یه بارم برجامو نخونده از خندش مشخص بود موندم کی به اینارای داده مجلس ضعیف بخاطر آدمای ضعیفه واینکه ایناوکیل الدوله اند بجای وکیل مردم این آقارو درتریبون مجلس درحال دفاع ازخاتمی ورفع حصر دیدم فهمیدم که ازاین تیپ نماینده آبی که برا مملکت گرم نمیشه که هیچ هزینه اضافی برای نظام درست کردنه
mehran

mehran

3 ماه پیش
انتظار می رفت راجع به شفافیت آراء نمایندگان و تناقض حرف و عمل در رای دادن به این موضوع صحبت می شد. تشکر
STAR

STAR

3 ماه پیش
کشور رو نابود کردن بعد میگن اگه فلانی اومده بود بدتر بود. همه ی تهمت هایی که به رئیسی زدن و دلایل ساختگی که باش مردم رو ترسوندن، خودشون سر مردم آوردن. بازم میگن خدا رو شکر رئیسی نیومد. هعی روزگار... این سال ها رد میشه و نسلای بعدی از خودشون میپرسن به چه امیدی باباهامون به اینا رای دادن؟
alireza

alireza

3 ماه پیش
به نظرم از این به بعد تریبون در اختیار افراد صاحب و اهل فکر بدید. کسی بیارید که حرفی برا گفتن داشته باشه این تفکر دیگه نخ نماست دیگه نیازی به اظهار نظر کوتوله ها نیست, در راستای گام دوم حرکت کنید نگاه به پشت پا کافیه
محقق

محقق

3 ماه پیش
خیلی جالب بود فقط نکته ای که به نظر من رسید اینه که اگه آقای خاتمی و و مرحوم هاشمی میدونستم تقلبی نشده پس چرا توی اون شرایط که طرفداراشون به خاطر ادعای تقلب میومدن بیرون و عصبانی بودن و این وسط یه عده از خدا بیخبر کشتار راه مینداختن تا بگن نظام هم تقلب کرده هم داره معترضانی بدبخت رو می کشه سکوت کردن؟ واقعا جون طرفدارانشان و جون مردم اینقدر براشون بی اهمیت بود که حاضر نبودن بگن تقلب نشده و اجازه این همه خسارت به جامعه رو ندن؟ آنهایی که ادعای تقلب رو تو مغز مردم کردن و به این راحتی دروغ گفتند به جامعه ، به همین راحتی مردم ساده و عصبانی ای که ادعای تقلب رو باور کردن رو می کشتند و باز هم به دروغ به گردن نشان مینداختن و این وسط آقایون ساکت بودن؟!!!
رز1359

رز1359

3 ماه پیش
برنامه رودررو به لحاظ چالشی بودن ، خلاقیت و اجرا به مراتب قویتر از برنامه های مشابهی مثل خشت خام و یا دست خط می باشد.ضمن اینکه تیتراژ ابتدایی برنامه هم زیباست. امیدوارم این برنامه سالها ادامه پیدا کند.ضمنا پیشنهاد می کنم در برنامه خوبتان از آقایان باهنر، ناطق نوری، حسن خمینی، ابوالقاسم طالبی، نبویان و جلیلی (مرد محبوب آقای ثابتی) هم دعوت کنید.
نمایش بیشتر دیدگاه ها