در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
خشت خام (43 ویدیو)
43 / 9
خشت خام /نوبت نهم/ گفتگوی حسین دهباشی با دکتر عبدالرضا داوری

خشت خام /نوبت نهم/ گفتگوی حسین دهباشی با دکتر عبدالرضا داوری

105,344
مجموعه خشت خام / نوبت نهم / گفتگو حسین دهباشی با عبدالرضا داوری - پخش از کانال http://aparat.com/tarikhonline
2 سال پیش
سیاسی
دیدگاه‌ها
 1. 7 ماه پیش
  دوستان پابجی موبایل باز به کلن و گروه تلگرام ما بپیوندید t.me/PUBGMC discord.gg/CdYfJbJ
 2. 1 سال پیش
  سلام دوستان برید توی مسابقه زومیت شرکت کنید گلکسی نوت 8 برنده شید yon.ir/Note8Quiz
 3. 1 سال پیش
  با هدف همراه کردن کسانی که مسلمان نیستند، اما خود را ایرانی میدانند و پیدا کردن یک نقطه مشترک در بین همه اقشار با هر دین و مذهبی برای حفظ وحدت و همدلی... آیا شما اینها را احساسی میدانید؟ در مورد 11 روز خانه نشینی احمدی نژاد به جای پرداختن به این حدس و گمانها و قضاوت بر اساس آن لازم است از واقعیت ماجرا باخبر شوید که دکتر مرتضی آقاتهرانی در سخنرانی خود آن را شرح داده اند و فیلم آن را در این گروه قرار داده ام که کاملا بی ارتباط با خجالتی بودن احمدی نژاد در برخوردهای شخصی است و ایستگاه حکمت بدون هیچ دلیل سعی در مربوط کردن این دو دارد.
 4. 1 سال پیش
  (اگر تعداد آرای بالای 50 درصد احمدی نژاد را در نظر بگیرید) که در این مورد هم شما با تحریف حرف داوری خواستید که به مقصد خود برسید و این تحریفات و تناقضات موجب بی اعتمادی و سوء ظن نسبت به تمامی حرفهای سست و بی پایه شماست... تکرار میکنم این صرف نظر از درست و غلط بودن آن یک تحلیل بود نه چیز دیگر. در مورد دلایلی که آقای داوری برای حمایت از احمدی نژاد برشمردند: همه سیاستهایی که رهبری در نظر میگیرند از جمله اقتصاد مقاومتی بر پایه منافع ملی و پیشرفت کشور است که خود تعریفی از ایرانیگری و استقلال است (در شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی) و در کنار آن عدالت (که منظور از ارسال رسل همین بوده است) و اخلاق (که هدف از بعثت پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم بوده است) که از ارزشهای فردی و اجتماعی دین اسلام است... پس ایرانیگری در تقابل با اسلام نبوده بلکه همراه با اسلام بوده است با هدف همراه کردن کسانی که
 5. 1 سال پیش
  همانطور که من پرسیدم که در آن زمان چه ذهنیتی از میرحسین در میان توده مردم و حتی انقلابیها وجود داشته است و چه کسانی جلسات تفسیر سروش را دنبال میکرده اند تا متوجه شوید که مذمت شما شامل خود شما هم خواهد شد... البته این در واقع مذمت نیست که خود نقطه قوت است اگر متوجه باشید که حق را با حق باید شناخت نه با افراد که در این صورت این موضعگیری کاملا به جا و درست است بعد از مشخص شدن زوایای پنهان هر فرد... و انحراف سروش و تقابل میرحسین با رهبر آقای داوری هیچ زمان از روحانی طرفداری نکردند (همانطور که خود در این مصاحبه گفتند که من خود به روحانی رأی ندادم) اما علت رسیدن روحانی به ریاست جمهوری را اینگونه تحلیل کردند که طرفداران و موافقان احمدی نژاد به روحانی رأی دادند که کاملا درست است که اگر نبود، در دوره قبل جلیلی رئیس جمهور شده بود نه روحانی (اگر تعداد آرای بالای 50 درصد احمدی نژاد را در نظر بگیرید)
 6. 1 سال پیش
  جناب ایستگاه حکمت! آیا خود شما یا همفکرانتان زمانی مرید سروش نبودید؟ آیا زمانی بنی صدر با رأی همین افراد متدین و انقلابی (که شما خود را از آنها میدانید) به نخست وزیری نرسیده بود؟ زمانی دیگر هاشمی را مانند شهید بهشتی فردی مظلوم نمیدانستید؟ زمانی موافق احمدی نژاد نبودید؟ این را در مورد خود چگونه توجیه میکنید؟ آیا پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم زبیر را سیف الاسلام نخوانده بود و بعد امام علی علیه السلام صاحب این شمشیر را جهنمی خواند؟ اگر سنتان به زمان نخست وزیری میرحسین یا زمانی که سروش مورد قبول مردم بود، قد میدهد که خود باید بهتر بدانید و نمیدانم علت این نافهمی (برداشت بد نشه، واژه بهتری پیدا نکردم) شما چیست و در غیر این صورت بهتر است قبل از حرف زدن از کسانی که در آن زمان بوده اند، بپرسید همانطور که من پرسیدم
 7. 1 سال پیش
  s
 8. 1 سال پیش
  این پاسخ مربوط به سخن ایستگاه حکمت است.
 9. 1 سال پیش
  کسانی که این بحث را تا به اینجا دنبال کرده اند در صورت تمایل به ادامه آن میتوانند به گروه تلگرام https://t.me/joinchat/DAgAFERl67pIaKoALTaj5g مراجعه کنند.
 10. 1 سال پیش
  سلام