داغترین‌ها: #اربعین

دیالوگ جنجالی سریال سرزمین کهن

56,925
سید مهدی 130 دنبال‌ کننده
56,925 بازدید
اشتراک گذاری
در پی توهین به بختیاری ها در سریال سرزمین کهن درگیری ها و آشوب هایی در بین مردم بختیاری با پلیس صورت گرفته است که منجرب به آتش زدن چندین خودرو شد و کشته شدن یک راننده کامیون رهگذر با سنگ .
سید مهدی 130 دنبال کننده
ترتیب نمایش

TADSF

6 ماه پیش
عشق فقط عرب ما عربها ایران رو مسلمون کردیم حضرت محمد عرب

u_6649939

1 سال پیش
ننگ ما ننگ ما صدای و سیمای ما

behzad.haeri

2 سال پیش
واقعا نميدونم از عمد بوده يا از رو نا اگاحي در هر صورت باعث تاسفه

u_6186234

2 سال پیش
این توهین ترک ها به قوم بختیاری هست و مسئولیتش با این قوم هست.شما ببینید که کارگردان این مجموعه که کمال تبریزیه ترکه.مشاور تاریخی اون که سلیمی نمین بوده ترک هستش.حتی امیر آقایی بازیگری که دیالوگ توهین آمیز رو هم میگه ترکه! گناه بختیاری ها اینه که میهن پرست هستن و هویت خودشون رو در فدایی ایران بودن تعریف کردن و مثل بعضیا هر روز پرچم بیگانه به استادیوم نمیبرن و شعار خلیج فلان نمیدن و تجزیه طلب و تفرقه انداز نیستن. تا بوده همین بوده ولی ذره ای از میهن پرستی و تعصب ما به ایران کم نمیشه چون اساسا نخستین امپراتوری ایران رو کوروش که از خودمون بود به وجود آورد. زنده باد ایران. جانم فدای ایران.

اشکان

2 سال پیش
زنده باد قوم بزرگ لر و ایل بزرگ بختیاریش دریا با دهن سگ نجس نمیشه، با این کلیپ ها نمیشه ایل بختیاری و به طور کلی قوم لر رو سبک کرد

شمیم

5 سال پیش
در جواب one girl باید بگم من خودم ترکم و ارادتمند تمام اقوام ایرانی به خصوص قوم لر چون قوم لر تنها قومیه که به طور خالص شیعه هستن در ضمن گفتین ترکها برای دفاع از قومشون کاری نمیکنن باید بگم ترکها نه تنها برای دفاع از قومشون بلکه برای دفاع از سرزمینشون همیشه حاضر بودن نمونه اش ستار خان و باقر خان و توی جنگ هشت ساله هم شهید باکری پس دست از توهین به اقوام دیگه بردارین

حسن

5 سال پیش
توهین به اقوام ایرانی ممنوعه، این باید به عنوان یه اصل رعایت بشه، ازگذشته های دور تا کنون جهت کنترل ارتش ایران در مقابله با تهاجمات خارجی از بختیاری ها بهره بردن به دلیل وفاداریشون به خاک ایران، در دوران افشارها، زندیه، قاجار، جمهوری اسلامی جناب تبریزی در گوشه ای از کار حرفه ای شون مرتکب لغزش شدن.

isvand15

5 سال پیش
هه همین که فیلمش دیگه پخش نشد بسه....ما نمیذاریم هر خری که پدرش معلوم نیس بیاد وبه ما توحین کنه..اخه اشکان تو میدونی داری چی زرزر میکنی؟؟؟نه میدونی نمیدونی دیگه چون با اصالت ترین قوم ایران ما بختیاری ها هستیم

one girl

6 سال پیش
حالا اگه توهین به ترکا کرده بودن ببین چه کار کرده بودن....کمال تبریزی پدر سگ خودش ترکه به خاطر همین توهین کرده چون از لرها و بختیاری خیلی بدش میاد.بختیاری ها غیرت و شرافت دارن اگه شده برای دفاع از قومشون جونشون هم میدن چیزی که همه ی ترکا از اون محروم.

زاگرس نشینان

6 سال پیش
به نام خدایی که لر آفرید اگر این فیلم پخش شود تمام احزاب بختیاری مردم را به خیابان ها فرا میخوانند اونوقت ببینم کی میتونه جلوی قوم لر بایستد قومی که بیشترین سلاح های گرم را در بین اقوام در اختیار خود دارد قومی که دارای بهترین مناطق کوهستانی هست و در شهرهای پایین دست استان های خوزستان لرستان چهارمحال بختیاری اصفهان کهگیلویه و بویراحمد وفارس و.. پایگاه جمعیتی ثابت دارند و در صورت کوچکترین حرکتی از سوی دولت این منطقه را به منطقه ای کاملا خودمختار در می آورد همچنین باید به وجود منابع عظیم نفتی و آبی که چرخه اقتصادی ایران هست در سرزمین بختیاری اشاره کرد که در صورت کوچکترین برخورد نظامی این مناطق به زیر سلطه قوم لر می رود جدایی طلب نیستیم میهن پرست هستیم و غیرتی غیر قابل توصیف. .
نمایش بیشتر دیدگاه ها
pixel