در حال بارگذاری
پخش خودکار بعدی:
؟
با فعال بودن پخش خودکار، در صورتی که سایت را رها نکرده باشید، پس از پایان نمایش، ویدیو بعدی پخش می‌شود.
شرکت ها و بازار محصولات ایرانی (12 ویدیو)
12 / 5
به کارگیری کفپوش های نانویی در بیمارستان آتیه همدان

به کارگیری کفپوش های نانویی در بیمارستان آتیه همدان

396
شرکت بسپارسازان ایرانیان (بساپلیمر) تولیدکننده محصولات پلیمری با فناوری پیشرفته است. این شرکت توانسته کف پوش های مایع نانویی را تولید و روانه بازار کند که منجر به محافظت از کف، افزایش طول عمر آن و ایجاد یک فضای بهداشتی می شود. کف پوش های نانویی تولیدی این شرکت تاکنون به مراکز و شرکت های بسیاری عرضه شده است، در این ویدئو به کارگیری این نانوکفپوش ها در بیمارستان آتیه همدان را مشاهده می کنید.
5 ماه پیش
علم و تکنولوژی
دیدگاه‌ها
  1. 5 ماه پیش
    ممنون، آدرس سایت رو داخل کانال هم بزارین دیگه لازم نباشه دونه دونه جواب بدین، هر چند می دونم علاقه مند به چنین بخش هایی کمه، اما خب نمی دونم شما هم موافقین یا نه اما صنعت نانو در کشور در برابر رتبه بالایی که در دنیا داریم با یه مقیا سنجی ساده با دنیا خیلی در سطح محدودی صنعتی شده به هر حال ممنون برای معرفی سایت.
    1. ممنون از توجه شما. بله، لینک سایت به کانال افزوده شد. در خصوص جایگاه ایران در صنعت نانو هم بخش زیادی از برنامه های حمایتی فعلی ستاد نانو روی توسعه همین حوزه متمرکز شده است و برنامه ها و پروژه های متعددی با هدف افزایش صادرات، بهبود کیفی محصولات، تبدیل ایده
  2. 5 ماه پیش
    خب توی نانو پیشرفت های عالیی داشتیم، اما گیر این فناوری چی هست؟ که جزو بزرگترین بخش های صادراتی کشور نمیشه! -- حتماً از بخش هایی که به جای استفاده از فناوریی که به صورت ارزان تر در کشور هست اما از خارج از کشور وارد میشه هم اشاره کنین و خب این فقط یه مثالی هست از انواع مشکلات و مانع های پیشرفت این بخش و باقی موارد فراموش نشه، و اینکه طرح های حمایتی از فناوریه به این بزرگی چی هست؟ و آیا اجرایی میشه؟ و اصلاً چیزی تصویب شده؟ در حالی که ما با داشتن منابع زیاد می تونیم یکی از بزرگترین صادر کننده محصولات نانویی باشیم الآن در چه سطحی هستیم؟ و چرا؟ راه حل چیه؟ چرا با وجود راه حل های منطقی در اجرا به مشکل بر میخوریم؟ آیا عمدی در کاره؟ که مصالح کشور در نظر گرفته نمیشه؟
    1. سلام. از بیان دیدگاه و سوال هایتان سپاسگزاریم. در بخش های مختلفی از سایت ستاد نانو توضیحات مفصلی درخصوص حمایت ها و تسهیلاتی که برای پیشرفت این فناوری در نظر گرفته شده مطالبی منتشر شده است. می توانید کتاب عملکرد سال های گذشته ستاد نانو را از سایت nano.ir دا