چرا ما ایرانیها دنباله رو مدهای خارجی هستیم؟

108,507
baaham.campaign 3 هزار دنبال‌ کننده
این روزها صنعت مد، صنعتی پررونق و مورد توجه در سراسر دنیا است؛ اما وضعیت این صنعت در کشور ما چگونه است؟ آیا ما ازظرفیت‌های بالای طراحان جوان و پرتوان ایرانی توانسته‌ایم به خوبی استفاده کنیم؟ افق‌های روشنی پیش روی این صنعت در کشور ما قرار دارد، نظر شما چیست؟ شما چقدر با طراحان ایرانی آشنا هستید؟ آیا شما هم از مخاطبان آنها هستید؟ در برنامه‌ی بعدی باهم، دو طراح جوان زوایای تازه‌ای از چالش‌های پیش روی این صنعت را ترسیم خواهند کرد!
baaham.campaign 3 هزار دنبال کننده

هوگونیک

1 سال پیش
با حرفشون که گفتن طراحان حمایت نمیشن موافق هستم

چانلی

1 سال پیش
ما ایرانی ها ژن مان از زمان حمله عربها و مغول ها و ترکان عثمانی و تا جنگ جهانی اول( روس ها و انگلیسی ها و فرانسوی ها و آلمانی ها و آمریکایی ) همیشه دچار اختلاط و ناخالصی شده از ژن ختالص آریایی بودن دور شدیم و دیگر ایرانی خالص نیستیم که اصالت داشته باشیم واسه همینه مثل میمون شدیم تقلیدکننده و هیچی از خودمون نداریم هرکی هم اعتراضی داره واقعا خودش و ریشه اش رو نشناخته و گم شده و بیخود سنگ خلوصیت بخودش میزنه چونکه همیشه حقیقت مثل زهر است و تلخ. حافظ بزرگوار مردم ما خوب شناخته و در این مورد خوب گفته : سالها دل طلب جام جم از ما میکرد آنچه خود داشت زبیگانه تمنا می کرد ما خودمون داشتیم اما لعنت به این اعراب و مغول ها و ترکان عثمانی و روس ها و انگلیس ها و آلمانی ها و فرانسوی ها و آمریکایی ها که نسلشون رو توی نسل ما قاطی کردن و ما رو دنباله رو خودشون کردند . خاک برسر این ملتی که دنبال اونها میرن . اما هرکی نره خب معلومه هنوز ژن خالص آریایی رو داره که طلب از بیگانه نمیکنه. درود برکسانیکه دنباله رو خارجی ها و بیگانه ها نیستند و ژن خالص آریایی هستند . زنده باد آریایی - پاینده باد ایران - بر احتزاز باد درفش کاویانی #من_آریایی_هستم_پاینده_باد_ایران

Soheil

1 سال پیش
من خودم ساکن خارج از کشور هستم ، و این رو به عینه متوجه شدم. متاسفانه مرغ همسایه همیشه برامون غاز بوده. کشور هایی همچون ژاپن از فرهنگ غنی برخوردار هستن که با وجود اینکه جزو پیشرفته ترین کشورهای دنیاست ولی هیچ وقت دنباله روی فرهنگ کشور دیگه نبودن. ما فوق العاده ترین مردم رو داریم ، و اون زمان که اروپا در فقر به سر میبرد و آمریکایی وجود نداشت ، ایران دارنده حرف در دنیا بود. نمیدونم چرا این در رگ و خون ما نقش بسته که همه اش دنبال مدهای خارجی هستیم. شاید مد و لباس های داخل وطن خودمون هنوز اونقدر جلب توجه نکرده که بخواد جای مد خارجی رو بگیره. ولی تو رو خدا ، اینقدر مرغ همسایه برامون غاز نباشه. ما خودمون کم چیزای خوب نداریم.

آیدین سرباز سیدعلی

1 سال پیش
چون فکرمون درست کار نمیکنه وگرنه خارجیا رو دیدیم تو مرض کرونا چطور شکست پذیرن مدشونم بدرد خودشون میخوره

واگیر - vagir

1 سال پیش
ویدیو عالی بود ، برنامه های آموزشی رایگان مارا دنبال کنید
pixel