واکنش نوجوانان وقتی که ویندوز 95 را می بینند

18,639

چند نوجوان برای اولین بار یک رایانه ی قدیمی با ویندوز 95 را می بینند. در این ویدیو می توانید واکنش آن ها را مشاهده کنید.

وینفون
وینفون 957 دنبال کننده
ترتیب نمایش
عرفان۳۴۸

عرفان۳۴۸

1 سال پیش
همسن اینا بودم این ویندوزا رو نصب میکردم. یکی از مشکلاتی که این ویندوز 95 داشت این بود که کلا درایور رو خودش نداشت، تک تک سخت افزار رو باید دونه دونه درایوراش رو گیر میاوردی و نصب میکردی، یه چیز سختی بود، ویندوز 98 یه ذره بهتر شد، موس و کیبوردش دراورهاش رو داشت نصب میشد. نصب مودم دایل آپ فاجعه بود چون درایورهاش نصب نمیشد. بعد از ویندوز 98 یه ویندوز اومد به نام ام ای، یا ملنیوم یعنی ویندوز هزاره. که اونم تقریبا همون 98 بود اما یه مقداری بهتر شده بود. اولین بازی کامپیوتری که بازی کردم روی ویندوز 98 بود خودم نصب کردم 16 سالم بود. operation flash point cold war crisis بود که چند وقت پیش به زور پیداش کردم و نصبش کردم و یه تقریبا تا آخر بازیش کردم. بعدش ویندوز 2000 اومد که برای شبکه خوب بود اکثر کافینتیا این رو داشتن، بعدش 2003 اکس پی اومد که ملت مدتها باش مشکل داشتن و نمیپذیرفتنش.
وحید

وحید

1 سال پیش
اگه منم می دیدم این حس رو داشتم
Worrom

Worrom

3 سال پیش
مصنوعیییی!!!یك سری تاكید می كنم یك سری این امریكایا كلا احمق تشریف دارن یه جوری با كامپیوتر رفتار می كنن كه به نظر میاد از دوران غارنشینی و قبلش امدن!!یعنی اینا و این ادا هاشون میخوان قرن 21 رو توسعه بدن!؟ اگه اشتباه نكنم كامپیوتر های امروزی هم همینجوری روشن میشن زدن دكمه كیس رو بچه میمونم درك میكنه! یه سری ادم پول پرست میخوان به زور ثابت كنن كه به خدا ما از سال 95 تا الان خیلی مدرن و باحال شدیم؛ قدر ما رو بدون مصرف كننده ی كند ذهن!!یكی نیست بگه ویندوز ١٠ ١١ چه مزیتی نسبت به ٩٥ داره؟؟یا یكی نمیگه در مقابل پول كلانی كه به جیب یه سری میره چرا هیچ پیشرفتی دیده نمیشه فرضا شركت اپل تو دوره سر تیم كوك در مقابل سودش چه بهایی به خواسته مشتری داده جز یك گوشی با سایز بربری و یكی با سایز لواش . كیفیت و سادگی و حتی تجمل بدجور داره قربانی انسان های ربات ذهن میشه.
وحیدDARK(آنلاین)

وحیدDARK(آنلاین)

3 سال پیش
یا حضرته ویندوزایکس پی!!!:)):))=))
.:: Original King ::.

.:: Original King ::.

3 سال پیش
من 16 سالمه دو تا باکس فلپی دارم :| هم ویندوز 95 هم 98 هم داس هم 2000 هم اکس پی کار کردم :| کامپیوترمم هنوز مادربردش از همین مارکیه که بالا میاره :)) منتها با لپ تاپ کار میکنم :D
BARCA FANS

BARCA FANS

3 سال پیش
من ویندوز 10 اینترپرایس دارم . فوق العادست .
محمد

محمد

3 سال پیش
یادش بخیر رو این ویندوز چقد درایور دو بازی کردم
Hadinemati1370

Hadinemati1370

3 سال پیش
عید 95 تون مبارک
عشق است شیعه ی علی (فارس هستم)

عشق است شیعه ی علی (فارس هستم)

3 سال پیش
یادش بخیر ویندوز 95، حالا این نوجوانا رایانه های زمان رو به سخره بگیرن، درآینده هم رایانه های الان که زمان نوجوانیه ایناس به سخره میگیرن
هکر کلاه سیاه

هکر کلاه سیاه

3 سال پیش
به اثر قجر خوش اومدین
نمایش بیشتر دیدگاه ها